Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Môj syn chodí do Krušoviec http://www.bioharmonia.sk/centrala-k...?id_menu=55562, má za sebou vstupné vyšetrenie u lekára, jeho rady, potom asi zo 10 sedení pri tom stroji....mal veľké alergie na chemikálie- hlavne postreky,hoci ich robil veľmi málo, na farby....jednoducho trpela pečeň. Už bol u doktora na kontrolu, klopem....

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Asi je to individualne,ako Suchova liecba prikladanim kovovych platniciek ,na koho ucinkuje.
    Ja osobne,aj zopar znamych zas nemame dobru skusenost. Niekto si zas pochvaluje...
    Dakujem za odpoved.Unás je problemom reč.Mame 6 ročneho vnuka ktori ma pravdepodobne slabo vyvinute centrum reči.Možno by to pomohlo.
    Naposledy upravil ivka70 : 14.10.14 at 13:08
    terezamaria Zavolaj si k tomu Dr.Šuchovi a opýtaj sa ho, je to veľmi múdry a milý človek, určite ti povie, či je nádej, aby to pomohlo. V ostatných centrách tých doktorov nepoznám, ale tohoto poznám preto, že tam chodí syn.

    Soňa K je offline (nepripojený) Soňa K

    Soňa K
    So šesťročným dieťaťom treba ísť k detskému lekárovi a zrejme aj k logopédovi, to by mal posúdiť odborník. Vy máte pravdepodobne slabo vyvinuté centrum gramatiky slovenského jazyka.
    guliverius Vašu radu absolvoval nespočetne krát.Gramatika?Tá ma v tomto probleme absolutne nezauiiiiiiima.Ale aj tak Vám dakujem.

    Má niekto skusenost s BIOHARMONIOU?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.