Zavrieť

Porady

Existuje nejaký tekutý materiál, ktorý stuhne a bude pevný ako plast ?

potrebujem poradi niaky material co napriklad nalejem do malej formicky a budem mat s toho niaky pevny material ako plast alebo na baze zeleza alebo nieco ako silikon ?
Naposledy upravil luja5 : 19.10.14 at 07:51 Dôvod: gramat.oprava názvu otázky
buchač Nože daj účel výsledného produktu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ing. Ľubomír Janoška
    logo
    Fair Mind s. r. o.
    Veľmi dobrý je aj Dentacryl, "plexisklo v prášku". Dá sa bežne kúiť v obchodoch farby-laky alebo v e-shopoch (100g prášku + 100g polymerizujúca tekutina).
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j si ma predbehol
    Ing. Ľubomír Janoška ospravedlňujem sa, nabudúce si dám najprv kávičku, zatiaľ si švihni
    lujza.j mali z toho doma rúčky na nožoch...ak bol taký oblúbený a rozpadla sa pôvodná..tata v robote "vymodeloval"z dentakrylu.....
    Ing. Ľubomír Janoška Presne tak, rúčky všeho druhu, u nás hlavne šroubováky, ale aj elektro (distančné stĺpiky), lebo je to dobrý izolant, dosť tvrdý, aby sa doňho dal vyrezať metrický závit, vhodný na lepenie krabičiek z novoduru...
    misoft Chcel by som doplniť: pri Dentakryle - je potrebné robiť formy o niečo väčšie, pretože ten sa tuhnutím scvrkáva (cca o 10%).
    kopretinka to si pamätám,otec to používal,z toho smradu mi bolo vždy na vracanie.....
      zbaliť

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Dvojzložkový epoxid. Záleží čo konkrétne to má byť a koľko to má max. stáť.

    Existuje nejaký tekutý materiál, ktorý stuhne a bude pevný ako plast ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.