Zavrieť

Porady

Zmluvné pokuty O2???

Dobrý deň,

nestretli ste sa so zmluvnymi pokutami od O2? Som z toho dost rozcarovana, pred par mesiacmi som to s nimi riesila skoro tyzden kym mi vobec boli ochotno povedat za co to je - vraj sme nedosiahli "dostatocne vysoku fakturu" (?? uctovali si 5EUR,7EUR). Teraz otvorim fakturu a je tam zmluvna pokuta 25EUR, co uz je na smiech/plac...

Prehrabala som cely web, nikde som o tychto zazracnych pokutach nic nenasla... zmluvu pri sebe momentalne nemama.. ale vyhrabem.


ĎAKUJEM, VYRIEŠENÉ
Naposledy upravil fortunka : 21.10.14 at 10:23
3 komentárov     zbaliť
Mariana B. Ako sa Vám podarilo vyriešiť tento problém? Vďaka.
fortunka Bola to ramcova zmluva a v zmluve je napisane ze ak nebude faktura nad 25EUR, tak su tam podla sumy rozne hladiny pokuty... len to by sa dalo pekne napisat aj do faktury a nie len medzi polozky napisat 25EUR pokuta :/
Mariana B. Vdaka :-) Tak radsej vela telefonujte ako zadarmo platit :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Treba nájsť tú účastnícku zmluvu, čo je v nej uvedené. Asi ste využili nejakú výhodu, čo ponúkali (zľava na cene hovoru, akciový telefón) a zaviazali ste sa mať faktúry v určitej minimálnej výške. Ja mám O2 fér a faktúry mávam 0,50 - 2 EUR a žiadne pokuty neplatím.
    fortunka No.. ďakujem
    Chobot Tu s píše o minimálnej výške faktúry, ale o pokutách tam nič nie je.

    http://www.fony.sk/clanky/8384-o2-bo...50-eur-je-spat

    občasník je offline (nepripojený) občasník

    občasník
    Stretli, nestretli... Najskôr si pozri zmluvu - možno - opakujem MOŽNO máš s nimi uzatvorenú rámcovú zmluvu na min. mesačný obrat, za čo si dostala nejaké výhody a v prípade jeho nedodržania má potom nejaké sankcie. V ďalšom kroku potom bude najlepšie pýtať priamo operátora na detail pokuty vo vzťahu k tvojej faktúre.

    P.S.: Služby veštiarne tu asi nikto neprevádzkuje a vo všeobecnosti sú len za poplatok.
    fortunka to ja viem, ale malo by to byt normalne napisane vo fakture alebo naprikad v zmluvnych podmienkach na nete.. pozriem si Zatial dakujem

    Zmluvné pokuty O2???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.