Zavrieť

Porady

google chrom

Poradí mi niekto? Nainštaloal som si ho ale keď zadam niečo aby vyhľaal nedeje sa nič až po tom čo kliknem na zmenšenie stranky ale maximalzovanie stranky. Toto musím urobiť pri každom kroku pri surfovani.
Prosím vas nie som programator ale len užívatel PC. Preto by som vas poprosil poradiť polopatisticky . Velká vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gupena je offline (nepripojený) gupena

    gupena
    Google Chrome je internetový prehliadač (browser), takisto ako FireFox, Internet Explorer, Safari, Opera... Ak chceš pomocou neho niečo vyhľadávať, najlepšie spravíš, ak zadáš kľučové slovo a stlačíš enter Ak ti to príde jednoduchšie, môže si v ňom otvoriť stránku internetového vyhľadávača (search engine) napríklad www.google.sk a hľadať pomocou tejto stránky. Ak sa ti s Google Chrome zle pracuje, tak ho odinštaluj a používaj ktorýkoľvek iný prehliadač.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Je to prehliadač webových stránok. Ak chceš niečo zobraziť, musíš do adresného riadku (hore) zadať adresu stránky, ktorú chceš zobraziť. Samotný chrome vyhľadáva iba vtedy, ak už raz bola stránka načítaná (má v pamäti). Inak nevyhľadáva.

    Na vyhľadávanie na internete sa používa vyhľadávač (písali) - najznámejší je predsa Google.
    Zadaj www. google.sk a potom v strede obrazovky budeš mať okienko, kde si zadáš, čo chceš vyhľadať.
    vlado.1 To je jasne ale neurobí požadovanú akciu po zadaní webovej stranky ani výrazu . Po zadani niečoho s týchto dvoch vecí a potvrdení ENTER sa nič nedeje ,ale musím kliknúť na ikonku vpravo hore pri červenom krížiku na zmenšenie obrázku . Potom sa požadovaná operácia vykoná a potom zadám ďalšiu operáciu a musím tam kliknúť zase na zväčšenie aby sa operácia previedla.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.