Zavrieť

Porady

Ako dostanem stránku Porady na obrazovke PC do pôvodnej veľkosti?

Ahoj poraďáci,
chcela som zarolovať po stránke s použitím myšky a neviem, či som niekde pritom na niečo klikla, ale zrazu sa mi celá stránka Porady na obrazovke PC zmenšila, písmenká niektoré až také mini, že potrebujem lupu na ich čítanie, zúžené stĺpce... Celú stránku Porady mám asi len na polovici obrazovky a potrebovala by som to dostať do pôvodnej veľkosti. Poradíte, prosím, ako na to?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    podrž ctrl a potoč kolieskom na myške.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    luja5 Ďakujem, veľmi si mi pomohla. Už ma z toho začala hlava bolieť, ako som sliepnila, na jedno oko po ťažkom úraze takmer nevidím a to druhé pomaly začínalo štrajkovať...
    arizona Druhy sposob : stlacis CTRL a na numerickej klavesnici + . Ked chces zmensit, tak zas - . Takto si tiez lahko prisposobis obrazovku.
    luja5 Ďakujem, len to by som na tom PC musela numerickú klávesnicu aj mať. Ale na druhom mám, tak vyskúšam - áááá, funguje.
    jslancik he, takéto otázky mi budú chýbať, odkedy mi odišiel postarší kolega, na ktorého počítač vždy vymyslel nejakú fintu
    luja5 Aj ja som postaršia kolegyňa-poraďáčka a ešte aj jeden z počítačov mám postarší, tak treba, aby si chodil na Poradu a také otázky Ti nebudú chýbať .
      zbaliť

    Ako dostanem stránku Porady na obrazovke PC do pôvodnej veľkosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.