Zavrieť

Porady

nechce mi na notebooku najst žiadnu internetovu siet

preinstaloval som si vindows a teraz sa musim pripojit na internet, ale neukazuje mi žiadnu siet, ani susedovu, tak ako sa možem pripojit na internet ? raz sa mi to stalo a pripojil som sa ale teraz sa mi akosi neda pripojit a skusal som aj este raz preinstalovat vindown no nijak to neviem nahodit , skuste mi nejako pomoct
3 komentárov     zbaliť
nunenko pripoj sa káblom a doinštaluj ovládace
Tibor Bražina nejde mi ani cez kABEL , v nb teraz nemám nic uplne prazdny bez suborov
misoft Takže nemáš ani ovládače pre sieťové karty. Dole radili - zisti typ, mode, OS, u niekoho stiahni ovládače, nainštaluj. Ale je divné, že pri inštalácií nehodilo predvolené ovládače /default), pretože Win sa už pri inštalácii dajú pripojiť k internetu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Preinštaloval OS. A doinštaloval si aj ovládače pre sieťové karty? Ak ich máš, máš správne nastavené vstupné dáta pre pripojenie? IP adresa, DNS server?
    Pri WiFi - máš aktivovaný (zapnutý) WiFi adaptér?
    Skontroluj si to.

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    máš možnospinapr. ísť na internet na inom zariadení, ísť na stránku výrobcu NB a vyhľadať ovládače naň podľa toho aký máš WIN, stiahnuť na USB a naištalovať v NB.
    Druhá je pripojiť externý wifi adaptér a pripojiť sa na net, a naistalovať ovládače,
    Aký maš NB a aký WIN?

    nechce mi na notebooku najst žiadnu internetovu siet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.