Zavrieť

Porady

vodičský

Potrebovala by som poradiť.
Pani ktorá si otvorila obchod potrebuje vodičák aby si mohla chodiť pre tovar. Môže si ten kurz dať do nákladov?
ĎAKUJEM.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    janulda
    Potrebovala by som poradiť.
    Pani ktorá si otvorila obchod potrebuje vodičák aby si mohla chodiť pre tovar. Môže si ten kurz dať do nákladov?
    ĎAKUJEM.
    Nie, nie je to náklad na dosiahnutie príjmov.

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    janulda
    Potrebovala by som poradiť.
    Pani ktorá si otvorila obchod potrebuje vodičák aby si mohla chodiť pre tovar. Môže si ten kurz dať do nákladov?
    ĎAKUJEM.
    Márnosť! Už čo by si nechceli dať tzv. podnikatelia do nákladov, nestačím sa diviť! Nechcela by si dotyčná do nákladov aj manžela??

    Tomáško je offline (nepripojený) Tomáško

    Tomáško
    Tweety
    Nie, nie je to náklad na dosiahnutie príjmov.
    Môžem sa spýtať prečo to nie je náklad na dosiahnutie prijímov? Veď ak je jej náplňou práce rozvoz tak predsa vodičský preukaz musí mať bez neho to nepôjde.Nechcem vŕtať len mi to nie je jasné.Ďakujem

    zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

    zuzanar
    Pani ktorá si otvorila obchod, asi nebude mať živnosť na rozvoz. Ale všetko je možné.

    dom je offline (nepripojený) dom

    dom
    Tomáško
    Môžem sa spýtať prečo to nie je náklad na dosiahnutie prijímov? Veď ak je jej náplňou práce rozvoz tak predsa vodičský preukaz musí mať bez neho to nepôjde.Nechcem vŕtať len mi to nie je jasné.Ďakujem
    Asi ťažko preukáže, že náklady vynaložené na vodičský preukaz sú vynaložené len na podnikateľkú činnosť, to znamená, že nejazdí aj súkromne

    Tomáško je offline (nepripojený) Tomáško

    Tomáško
    dom

    Asi ťažko preukáže, že náklady vynaložené na vodičský preukaz sú vynaložené len na podnikateľkú činnosť, to znamená, že nejazdí aj súkromne
    A v prípade,že má firemné auto na rozvoz ?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Tomáško
    A v prípade,že má firemné auto na rozvoz ?
    FIremné auto na rozvoz je v poriadku, ale musela by mať v živnosti - rozvoz tovaru, ale ona má asi predaj tovaru v butiku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.