Zavrieť

Porady

Pripojenie Samsungu do Kies cez wifi

Dobre ranko, uz druhy den sa trapim s "jednoduchým" pripojením telefónu k notebooku cez wifi... Poradí niekto?
Kies mám nový/nainštalovaný, wifi funguje normálna bytová... mometnálne som notebookom na wifine pripojená a telefón tiež.


Nejde to vôbec, nemám pri sebe ani kábel, aby som to pripojila cez USB a už som na nervy... :/ Skúste mi to niekto "polopatisticky" vysvetliť prosím... treba niečo nastaviť ešte v teleféne? (pri nastaveniach - pripojit ku kies cez wifi mi nenajde žiadne zariadenia), V kies je riešiteľ problémov a všetky tie kroky v PC mám urobené správne :/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    Tak toto mi ani jedno nepomohlo Jednak nemam kabel, a druha vec ani v tom prvom videu co robi... tak taketo moznosti v telefone asi ani nemam Mam iba galaxy s duos (GT-S7562)

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Má predsa dátový konektor microUSB. Počítač má USB - stačí ti len kábel USB-microUSB http://data-prislusenstvo.heureka.sk...-datovy-kabel/ - takýto . A 2,5€ nájdeš.
    A potom môžeš kašľať na nejaký Kies....

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    misoft
    Má predsa dátový konektor microUSB. Počítač má USB - stačí ti len kábel USB-microUSB http://data-prislusenstvo.heureka.sk...-datovy-kabel/ - takýto . A 2,5€ nájdeš.
    A potom môžeš kašľať na nejaký Kies....
    no to viem, ale ja ho nemam pri sebe a momentalne ho ani nejdem zhanat (aj tak by mi bol v konecnom dosledku dalsi na nic)... som to chcela cez wifi, ked uz to ma tak fungovat

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Takýto kábel kúpiš kdekoľvek - pýtaj len kábel USB - microUSB. Na výrobcovi nezáleží - všetky káble sú normalizované.

    Pripojenie Samsungu do Kies cez wifi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.