Zavrieť

Porady

Free program na zmenšenie veľkosti prezentácie v Powerpointe.

Dobrý deň!

Potrebujem program na zmenšenie veľkosti prezentácie v Powerpointe. Našla som tento. Pomohol mi, ale je platený, potrebovala by som free
http://www.pptminimizer.com/download...izer-Setup.exe
denis_m6 chces zmensit velkost prezentacie kvoli velkym obrazkom, alebo pridavas este nieco? (hudbu, video...)
Kabaka123 je to prezentácia mojej tety, už som jej poradila, že keď dáva obrázky do prezentácie, tak nech ich zmenší cez Jpeg resampler /alebo sa dá aj cez File pictures - ten je free/ alebo cez iný program, na obrázky je toho dosť, tiež som jej poradila, že priamo v prezentácii môže ešte obrázky skomprimovať. Ale mne teraz išlo o zmenšenie veľkosti celej prezentácie, lebo som ju potrebovala dostať na jej webstránku a veľké prezentácie jej zahltili 100 mb na 99.9 percenta...a po skomprimovaní všetkých prezentácií som stiahla veľkosť na 11 %, takže mi to pomohlo. Preto hľadám program na zmenšenie veľkosti celej prezentácie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Free program na zmenšenie veľkosti prezentácie v Powerpointe.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.