Zavrieť

Porady

Nocne potenie - pricina?

Dobry den prajem,
Od marca som zacal posilnovat a behat, obmedzil som skladkosti a nezdrave jedla. Posledny mesiac-dva pozorujem, ze po takomto cviceni sa v noci budim nato, ze po mne steka studeny pot (krk, chrbat, hrud). Zima mi nieje a spim dobre, Staci ze sa utriem a opat sladko spim, ale je to neprijemne a nebavi ma stale prezliekat alebo susit postelne a oblecenie. Spim pomorne nalahko vo vyvetranaj izbe. Vsetky tipy a rady su vitane.
Dakujem.
4 komentárov     zbaliť
Anika61 A kedy posilnujes a behas? Vecer?
Venom17 Ano vecer. cca okolo 18. +- ako pridem z prace
kopretinka ešte furt sa potíš? asi ti to moc nevadí,ke´d reaguješ po dvoch mesiacoch.
Anika61 Aj mna chlapec prekvapil:-) keby nam aspon napisal-ci nieco vyskusal co sme mu radili?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Skus doplnit vitaminy a mineraly,magnezium,mozes si dat aj salviovy caj podvecer-nie celkom pred spanim,...dobry je aj yzopovy caj

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ajajajáááááj, tých tipov a príčin je viacero.

    https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl

    Máš 28 rokov, tak hormóny by som aj vylúčil, to už by si mal mať za sebou.
    Ale potenie má viacero možností pôvodu. Dá sa vravieť aj o (idem trochu strašiť ) problémoch so srdcom, diabetes, neurologický pôvod...

    No neviem, snáď by som aj zbehol na nejaké vyšetrenie.

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    Ja sa v noci potím niekedy-väčšinou nervy z práce-pomáha šalviový čaj.Odporúčam
    korela Nepripúšťaj si problémy k sebe, ak to nemáš ako ovplyvniť. Aj tak nejako bude, ale zato ty nemusíš prísť o zdravie. Choď si dať urobiť preventívku, je to zadarmo. Pre istotu.

    Nocne potenie - pricina?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.