Zavrieť

Porady

Operacia siveho zakalu v Kosiciach - stredisko bez poplatku

Dobry den. Mozete mi prosim odporucit stredisko, kde operuju sivy zakal bez vstupnych ani operacnych poplatkov? Moja babicka je poistencom VSZP. Tiez ma zaujima ma, ci UNION a Dovera ma lepsie podmienky? Alebo je to rovnake? Pytaju od nej v Zeleznicnej nemocnici za jedno oko 100eur a to je pre nu velmi vela. Viete mi prosim pomoct? Dakujemm
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    aj tu píšu, že sa nedopláca (platí ZP) https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j...79189006,d.ZWU
    ani naši nedoplácali - ale to bolo už pred pár rokmi a v BB
    zrejme si pýtajú nejaký poplatok za predoperačné vyšetrenie ?

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Skús sa obrátiť na VšZP (revízny lekár) a popíš situáciu.Nerozumiem tomu,však to nie je kozmetická operácia,prečo sa to platí.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j peggy medzi operáciou oka mojej máti a teraz sa už platilo aj viac....ešte ju čaká druhé......
    Peggynka Ja som bola pred pár rokmi v Žiline a neplatila som nič.Oči ti nezaplatia,ale rekreáciu na liečenie hej (poznám takých,chodia každý rok).A leniví sú aj zorganizovať vracanie zdrav. pomôcok.Mužovi dali antidekubitný matrac (230€),ležal na ňom 3 dni.Chcela som ho vrátiť-nechcú Plný internet vozíkov a takýchto pomôcok,pomohlo by ďalším.90% predávajúcich to nekúpilo a takto rozhadzujú poisťovne peniaze.
    lujza.j máti bola možno 3-4roky dozadu .
    ...tie pomôcky asi sa im to oplatí...inú logiku to nemá....tu sa nešetrí na ničom...na čom by sa dalo...
    BXLmiami Má.Hygiena by o tom povedala svoje.Nepotešila by si sa,keby si fásla matrac aj s drobným príslušenstvom.
    Peggynka Ten matrac má poťah,ktorý sa dá umývať.BTW, v nemocnici ležia na storočných matracoch a myslela som aj vozíky.
      zbaliť

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    S mojou mamou ideme zajtra. Mali sme na výber. Zadarmo so šošovkami, ktoré prepláca poisťovňa, alebo priplatiť za lepšie šošovky100€/oko. Poplatok bol 10€ za vstupné vyšetrenie.
    Idú jej robiť dioptrie tak, že na jedno oko bude vidieť do ďaleka a na druhé do blízka.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peggynka A kde? Napíš.
    Ferdosondo Zvolen Oftal
    Peggynka Takže existuje možnosť cez poisťovňu ? V akej poisťovni?
    Ferdosondo VšZP.Pani doktorka ma informovala, že poisťovňa hradí tento zákrok v plnej miere, avšak môžeš si priplatiť za kvalitnejšie šošovky.
    Peggynka Veď preto...bolo mi to čudné,že nepreplácajú.Ja som nič neplatila.
      zbaliť

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    ...máš tu aj kontakt ako píše Katy a R..
    ...treba sa opýtať telefonicky, alebo na Moldavskú môžeš aj zájsť.
    http://veni-vidi.sk/index.php/sk/kontakt
    malanka Na Moldavskej,ak je to OFTUM sa už platí.V novej nemocnici na Terase je to všetko zadarmo,doporučujem dr.Kolesára

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Skús "Novú nemocnicu" ... ono nie je nič lepšie ako osobný kontakt.
    -------------------------------------------------------------
    Neviem síce, ako je to s doplatkami, no mojej mame tam dali oči fest do poriadku.
    Lenže to boli trochu iné "doplatky"...
    --------------------------------------------------------------
    Mám dojem, že VsZP má tú (nazvem) prednosť...
    --------------------------------------------------------------
    Nevieš/neviete babke pomôcť vy - rodina ???
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    fertig ja som na invalidnom voziku, rodicov nemam
    viete odporucit nejakeho konkretneho lekara?
    lujza.j moja máti-dochodkyňa... ma rovnakú poisťovňu...pár rokov do zadu 200e...v BA
    malanka V novej nemocnici v Košiciach dr.Kolesár
      zbaliť

    Operacia siveho zakalu v Kosiciach - stredisko bez poplatku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.