Zavrieť

Porady

Sú staré pneumatiky použité ako detské preliezky nezávadné?

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je stará pneumatika dopoly zakopaná do zeme ako detská preliezka nezávadná? A tiež, pokiaľ použijem na jej nafarbenie grafiťácky sprej na akrylovej báze, či je to ok? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Za naším blokom sa nachádza škôlka, kde sú presne takto zakopané a nafarbené pneumatiky. Keby boli pre detičky škodlivé, iste by tam neboli.Neviem síce akú farbu použili. Čo všetko je škodlivé o tom by sa dalo písať a písať...plávajúce podlahy, nábytok, rôzne hračky ...je toho dosť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    delfinik1 Samozrejme, kadečo je škodlivé, ale toto je chúlostivá vec, keďže sa jedná o deti. Tiež chcem v našej škôlke dať namontovať pneumatikové preliezky. Potrebujem preto odborné potvrdenie, že je to naozaj nezávadné, ak by mali rodičia a učitelia k tomu otázky. Ja predpokladám, že je, keďže sa z toho robia aj tie mäkké dlažby na ihriská atď., ale chcela som si to ešte tu overiť .
    Chobot Zdá sa mi, že čím ďalej tým viac sú ľudia paranojický. Boja sa e-čiek, mikrovlnného žiarenia, bacilov, nákazy...

    Neviem, či to chcete urobiť ako rodičia svojpomocne, či ste ako firma, ktorá montuje detské ihriská, ale normálne to tam dajte. Kto by už len mal voči tomu námietky? A ak áno, necha zaplatí zriadenie ihriska z ekologického dreva, ak je tak múdry.
    delfinik1 Čisto rodičovská záležitosť. Tak ma zaujíma, ako to je . Ale díkes
      zbaliť

    Sú staré pneumatiky použité ako detské preliezky nezávadné?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.