Zavrieť

Porady

Pri kopani kanalizacie maju pravo rozkopat mi pred domom a znemoznit mi prejazd autom na dva az tri dni?

Auto potrebujem denno denne kvôli praci a choremu synovi,z obecneho uradu dali prikaz robotnikom ze nemaju brat ohlad a maju kopat ak skonci smena pokracuje sa na druhy den,nedaju ziadnu platnu na prejazd, nic.Poradte prosim ako mam postupovat
Naposledy upravil ivka70 : 10.11.14 at 17:09 Dôvod: "Koly" = kvôli
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Na čas rozkopávky si nechaj auto pred domom, nie si jediný, komu kopú pred vjazdom na dvor. Na obecnom úrade sa opýtaj, kde môžeš parkovať svoje auto, aby sa nevyhovárali, že pracovníci nemôžu ukončiť práce pre zavadzajúce auto.
    Naposledy upravil terezamaria : 10.11.14 at 18:10

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Keby brali urady ohlad na kazdeho nespokojneho obyvatela, tak by sme dodnes nemali v domoch zavedeny plyn, kanalizaciu, vodovody a ostatne vymozenosti.

    Aj ta kanalizacia sa robi na zveladenie obce,skulturnenie byvania obyvatelom, takze musis strpiet, ze mas pred domom rozkopavku zopar dni.
    Obec predpokladam kope na verejnom /obecnom pozemku, takze si nemusi vyzadovat od kazdeho obyvatela nejaky suhlas.

    "Postupovat" nemas ako,ani preco. Zostava ti iba vydrzat,aby sa prace dokoncili.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Citronik určite keď kopú kanalizáciu, majú právo kopať aj pred tvojím domom, keď tadiaľ vedie jej trasa....to je predsa pochopiteľné. Auto si zaparkuj na inom mieste, blízko domu, aby si neprekazil výkopové práce....určite sa budú snažiť to dokončiť čo najskôr.

    Kajka11 je offline (nepripojený) Kajka11

    Kajka11
    nám spravili to iste a tiež som nebola happy a myslím že ani susedia ked že sme sa nevedeli dostať do dvora a niektorí susedia to zobrali cez trávu tak si vieš predstaviť ako to tam teraz vyzerá

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    je to bežný postup a ináč to nie je riešiteľné

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Dám odpoveď formou otázok.

    Máte už nejakú kanalizáciu, alebo len nejaká žumpa a podobne ?
    Budete aj vy napojení na obecnú kanalizáciu ?
    Chodíte každý deň na WC a používate kúpeľňu ?
    Odtok z kuchyne je vedený tiež do to vášho odpadového vlastníctva ?

    Ak znie na všetky otázky kladná odpoveď, tak snáď nie čo riešiť....alebo snáď má niekto iný názor ?

    Pri kopani kanalizacie maju pravo rozkopat mi pred domom a znemoznit mi prejazd autom na dva az tri dni?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.