Zavrieť

Porady

Skúsenosť s agentúrou easyLondon

Zdravím,
má niekto skúsenosti s agentúrou easyLondon? Uvažujem o vycestovaní do Londýna za prácou od januára a našla som túto agentúru, ktorá ponúka ubytovanie a len to si platíte a všetko ostatné vrátane pomoci nájdenia práce je zdarma. Akurát znie to tak pekne tak neviem. Bola by som rada za akékoľvek info.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MA8 je offline (nepripojený) MA8

    MA8
    Ahoj. Nepoznám tuto agentúru,ale čo som pozerala, tak celkom ok. Neplatis žiadne poplatky,len ubytko, čo je super. Síce nemáš prácu vopred,ale keď už si tam a vieš anglicky, tak niečo sa určite nájde. Ja sa chystám tiež od januára do londýna,ak chceš daj vedieť, keby sme šli dve,tak by to bolo možno jednoduchší a ak nie jednoduchšie,tak aspoň veselšie.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Alish Ahoj akurát čitam ze sa chystas do Londyna od januara pretoze ja taktiez ale urcite by to bolo lepsie s niekym ako sama. Boli by sme 3
    Alish pripadne sa kontaktujme v sprave budem velmi rada pretoze chcem odist co najskôr.
    MA8 Ahoj. A chceš tam ist cez ten easylondon alebo máš vyhliadnutu nejakú inú agenturu?
      zbaliť

    Skúsenosť s agentúrou easyLondon

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.