Zavrieť

Porady

Petra Nová Nepáčilo by sa ti moje meno? Šteniatko by bolo spokojné a šťastné, to garantujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    margie123 ano pozerala som sa ale myslela som nejake konkretne mená ktore sa možno pacia aj vám...
    arizona ved aj tam su konkretne mena, nie? Mas ich na vyber vyse stovky...a co sa paci nam, je jedno, ty si daj meno, ktore znie tebe prijemne a tebe sa paci. ja osobne by som sa vyhla velmi "ostrielanym" menam

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    ak je fenka z registrovanej CHS, meno dostala od chovatela, ak nie je, tak je vela odkazov na internete na psie mena.
    https://www.google.sk/search?q=kalen...sm=93&ie=UTF-8

    doplnok- mena maju byt kratke, najlepeie su dvojslabicne, psy ich najlahsie zacnu registrovat.
    margie123 ano ved len take skusam najst a meno nedostala :/
    terezamaria evuš chcela som dať Lily :-)))
    evuš Terezka :-D

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    guerin. tak sa volali niektori maltezsky rytieri, ale da sa to aj na fenku pouzit
    Naposledy upravil taiko : 10.11.14 at 19:12
    kopretinka strašne zlé meno....to sa ťažko vyslovuje,skús to niekoľkokrrát za sebou opakovať...jazyk si polámeš.meno pre psa musí byť jasné,zrozumiteľné,ľahko vysloviteľné,max.dve slabiky a hlavne ľahko zapamätateľné pre psa
    taiko no ale pekne maltezske je a mne sa asi lepsie vyslovuje, lebo viem holandsky . Ale asi mas pravdu
    kopretinka 10.11.14 17:55 odstránil(a) z Porady
    kopretinka 10.11.14 17:54 priradil do Porady

    Ahojte...neviete mi poradit nejake meno pre fenku maltezskeho teriera?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.