Zavrieť

Porady

chýba moznost skenovat do PDF

dobry den, mam novu tlaciaren HP 225dn.toto zariadenie ma podporovat skenovanie aj do formatu pdf avsak taku moznost tam nevidim. viete mi s tym poradit?
Naposledy upravil 1chuckyna : 12.11.14 at 13:33
3 komentárov     zbaliť
Chobot A nie je to náhodou tlačiareň HP M225dn?
Chobot K tlačiarni si nemal užívateľskú príručku, či už v ppierovej podobe alebo na CD? SKenuješ pomocou nainštalovanej aplikácie HP Scan?

Ak nemáš príručku, tu si ju môžeš stiahnuť:

http://h20565.www2.hp.com/portal/sit...tte.cachetoken
1chuckyna ano je to hp lj m225dn a v manuali bolo len popisane technicke pripojenie t.j. pripojenie kablov ale nic o skenovani. cd tam bolo ale tam nevidim manual
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Treba si nainštalovať priložený softvér HP Scan a pomocou neho by to malo ponúknuť aj ukladanie do pdf.

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    "Scan to USB" a "Scan to Network" a "Scan to email", ktore ukladaju subory aj v PDF formate maju iba modely s dotykovym display-om. Vid manual na
    http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/m...8494&sw_lang=&
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    1chuckyna ved tento model hp m225dn by mal mat dotakovy displej... ale hentie programy nevidim tak to skusim cele odinstalovat a znova nainstalovat...
    taiko ako mal mat? Sak to mas doma, tak musis vediet ci ma, alebo nema. Ak nema dotykovy display tak nic. Zbytocne budes nieco preinstalovavat. To musi umoznovat tlaciaren samotna vo svojom menu podla mna.
    A manual mas tu http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c04316164.pdf
    1chuckyna nemam ju doma.som v praci a je to koleginina tlaciaren. pozrela som, nie je dotykovy. takze co? ternto manual som uz davno citala moc mi nepomohol. neviem ci ste videli tu fotku ktoru som pridala...
    1chuckyna bola som v praci. tu tlaciaren ma kolegyna. uz som to spravila.dotykovy display nema ale aj rtak som nakoniec nasla na cd ten program HP scan a nainstalovala ho. diky za pomocvsetkym
      zbaliť

    dracik1 je offline (nepripojený) dracik1

    dracik1
    ano, hp by malo skenovat cez hp scan aj do pdf. Da sa to nastavit v hp scan v pc ale aj na tlaciarni. Ak to potrebujes rychlo a nie je toho vela, vo worde 2010 je defaultne aj plugin co podporuje ulozenie dokumentu do formatu pdf. Tam si potom ale treba trochu stiahnut okraje, aby si okolo toho scanu nemal siroky biely ram.

    chýba moznost skenovat do PDF

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.