Zavrieť

Porady

Zabudla som zapisat vyber z pokladne v obchode :(

Ludia prosim pomozte. Vyberali sme preniaze z pokladne a ja som zabudla zapisat vyber, bolo to pred vcerom a asi okolo 200 eur. Co sa stane? Je to velmi velka chyba? poradte, som zufala
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Dopíš ten výber dnes, všetko sa predsa dá vysvetliť. S pravdou von, neklamať, predsa sa tie peniaze nevyparili, kde sú?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ak si neurobila výber z pokladne v daný deň cez ERP, vystav výdavkový pokladničný doklad a daj ho podpísať kolegyni, ktorá prevzala peniaze. VPD prilož k dennej uzávierke.
    Dennou uzávierkou sa stav pokladne vynuloval, výber je len evidenčný - pre odsúhlasenie dennej hotovosti.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Ludia prosim pomozte. Vyberali sme preniaze z pokladne a ja som zabudla zapisat vyber, bolo to pred vcerom a asi okolo 200 eur. Co sa stane? Je to velmi velka chyba? poradte, som zufala


    podčiarknutému nerozumiem.. kde si zabudla zapísať výber?? zabudla si urobiť bloček z ERP s názvom Výber?? ak myslíš to, tak pri výbere z ERP nie je povinnosť robiť doklad z ERP s názvom Výber.. na rozdiel od vkladu hotovosti do ERP, tu je povinnosť robiť bloček z ERP s názvom Vklad.. ak si to myslela takto, tak sa nič nestane..
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Hennessy217 Prepac, az tak sa v tom nevyznam, este len zacinam.
    Pracujem v obchode v potravinach a ked mam v pokladni vela hotovosti, napr. 500 eur, kolegyna tie peniaze odtial vyberie a da majitelovi obchodu (ten to asi odlozi niekam do safeu). No a ked vyberame tie peniaze z pokladne, musim do PC zapisat, ze -500 a ucel napr. vyber pre majitela. Vytlaci sa blocek, ktory sa vlozi do pokladni a to je cele. Lenze som mala vela zakaznikov, kolegyna mi vybrala tie peniaze a povedala, nech urobim "vyber" (teda nech to zapisem do PC) a ja som na to zabudla a to bolo este v utorok. Neviem ci je to taky problem, odvtedy som mala volno a v praci nebola...
    Žabinka ak som to teraz pochopila správne, v tom prípade netuším, čo ti odpovedať.. hádam len to, že si to mala oznámiť kolegyni hneď ako si zistila a poprosiť ju nech to zapíše, lebo teraz peniaze v pokladni nie sú, a ani nič o nich zapísané.. takže prúser ako brno.. aby ťa neobvinili za chýbajúce peniaze..
    jslancik snáď má doklad, že ich vložila na účet, alebo odovzdala nadriadenému. Inak to zaváňa nepríjemnosťami...
      zbaliť

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    Myslím že by si všimli keby chýbali peniaze (veď večer sa robí uzávierka a peniaze sa rátajú), podľa mňa to už niekto aj zapísal.. ak nie, tak choď a dopíš to dnes... nič sa nestane...
    Hennessy217 Dakujem, bolo to v stredu a nic mi o tom nikto nepovedal, tak doteraz si to uz museli vsimnut. Snad z toho nic nebude teda...

    Zabudla som zapisat vyber z pokladne v obchode :(

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.