Zavrieť

Porady

Tesnenie do tyčového mixéra Eta Eclipse

Na tyčovom mixéri sa mi rozpadol tesniaci krúžok,ktorý je osadený po obvode pri sekacom noži.Keďže výrobca takéto nedodáva a ani celý nástavec už nie je možné kúpiť,hľadám alternatívu;vyzerá cca ako toto:
http://www.skoda-diely.sk/nahradny-d...-oe-14403.html
Neviem sa dopátrať k rozmerom,ale potrebujem vonkajší Ø 60mm,vnútorný Ø 50mm,hrúbka 5mm(môže byť až 7-8mm,bolo to nalepené silikónom len na takých výstupkoch;fušerina -čínska).Ten materiál aj vyzeral ako to tesnenie senzora,logiku by to malo,používa sa to v horúcom aj mastnom prostredí.Ak by vás napadlo,čím by som to mohla nahradiť,budem vďačná.To tesnenie ide do kónusu,ale ja ho tam narvem ,robí to 2mm na priemere.A potrebujem to tu:
http://eshop.eta.cz/univerzalni-tyco...-eta-301990010 Vďaka za pomoc.
Naposledy upravil Peggynka : 21.11.14 at 10:26
lujza.j Posuvam....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peggynka Všade tam som komunikovala
    Neviete nikto,aký rozmer má tesniaci krúžok senzora stavu oleja zo škodovky?
    misoft Asi rozumnejšie bude zháňať ten sekací nôž....ten možno sa dá ako diel kúpiť....
    Peggynka Ten nôž je na oske durch cez celé telo nástavca a z druhej strany sú 3 skrutky s PH hlavičkou.To mi nič nevyrieši,lebo pod nožom je tanier z nerezu,ktorý má priemer o 10mm menší ako ten "lievik",v čom je osadený.
    evuš Peggy, no neviem...nekúpiš si radšej nový mixér ?
    Peggynka Teraz som to doriešila;v SNV majú ešte nástavec k Eclipse 7019 (novšia rada,ale tiež už výbehová) a je to to isté,tam bola zmena v príd. nádobách (17€ ) Už len poučenie - tesnenie sa rozpadlo,lebo som sa pozabudla a strčila mixér do vriacej polievky a môže sa len do max. 80°C .Tak mi treba Idem do SNV.
    lujza.j Pekna idiotina s tou teplotou....kutrovač studenych veci....to robia nadchval....
    Peggynka Kurvítko,šak to nemá ani tri roky A mohli by tam dať materiály,ktoré by vydržali aj 100°C,však sú.Debili...
    lujza.j Ja posledne vsetko v lidli...za co najmenej vobec sa neoplati investovat do takychto veci....som trpela fen som kupovala...musela som roventu
      zbaliť
    evuš 21.11.14 09:24 odstránil(a) z Porady

    Tesnenie do tyčového mixéra Eta Eclipse

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.