Zavrieť

Porady

Co mam robit pri zavadzani realitnym maklerom ohladom prenajmu bytu?

potrebovala by som poradit ohladom maklera realit nakolko ma zavadzal a dnes nemam ani slubeny byt no co je horsie je ze o 4 dni mi konci najomna zmluva a musim sa vystahovat. Bazos reality som si vyhliadla byt na prenajom ktory mal na nastarosti realitny makler. zo zaciatku vsetko prebehlo v poriadku po oboznameni s podmienkamy kontaktoval majitela urobila sa obhliadka bytu. nakolko sa mi byt osobne pacil a vyhovoval s podmienkamy som sa rozhodla o zaujem na prenajom. suhlasil a rozhodol sa tak ze obom stranam posle cez email 2 navrhy najomnmych zmluv ktora na viac vyhovuje mu mame spetne mailom odoslat. na druhy a treti den sa zacal vyhovarat ze majitel este nemal cas si pozriet zmluvu ze cez den je pracovne vytazeny atd. a to aj napriek tomu ze Makler vedel ze mam 8 dni na prestahovanie sa a ze na neho spolieham. Do dnes mi nebol schopny vystavit zmluvu a zaroven moznost zobrat byt do prenajmu. Stale sa telefonicky vyhovara a hovori nezmysli. Neviem preco ale hlavne co mam robit 24.11.2014 musim odist z bytu kde byvam.
Naposledy upravil Lula14 : 20.11.14 at 21:49 Dôvod: viete mi prosim poradit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Bud kontaktuj majitela realitky, cez ktoru pracuje makler a vysvetli mu, ako postupuje jeho pracovnik, nakolko kazi meno aj jeho RK alebo si najdi iny byt a menovaneho maklera uz nekontaktuj.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft + oznám jeho "prácu" tu:
    http://www.makleri.sk/?request=Contacts&lang=SK
    a
    http://www.narks.sk
    alaya1 nie kazda RK je clenom NARSK.
    misoft Pripúšťam. Ale takto sa NARSK aspoň dozvie o škodnej v rivíri....
      zbaliť

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Poobzerať sa po inom byte a danej RK urobiť "reklamu" medzi kamarátmi a známymi.
    Mishok 21.11.14 06:22 priradil do Porady

    Co mam robit pri zavadzani realitnym maklerom ohladom prenajmu bytu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.