Zavrieť

Porady

zrušenie záväznej objednavky projektu po neskorom zaslaní

po záväznej objednávke projektu mi nebolo odpovedané niekoľko mesiacov. Neobdržali ani úplne podklady na projekt. Nevedela som, či podklady dostali, na emaily neodpovedali, telefóny nezdvíhali. Bohužial som nezrušila objednavku a teraz projekt vraj musím prevziať. Ako môžem postupovať, ak komuniáacia je nejasná (odpovede zahmlievane) a velmi arogantna? Nemam ani jednoznacne potvrdenu sumu podla ponuky. Aj ked som dala jasnu otazku. projekt urobili, lebo si vyvodili z praxe čo nevedeli. Pocas celeho obdobia sa nesnazili ani o informaciu, ze na projekte pracuju, ze na mna nezabudli. Dakujem za skoru odpoved
Naposledy upravil majusikma : 27.11.14 at 10:10
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Podľa § 642 občianskeho zákonníka môžeš odstúpiť od zmluvy len do zhotovenia diela. Podľa § 639 si však môžeš žiadať úhradu nákladov, ktoré ti vznikli v súvislosti s omeškaním zhotoviteľa, prípadne započítať.
    Prečítaj si aj paragrafy okolo - napr. uhrádza sa cena obvyklá ....
    majusikma Ďakujem veľmi pekne!

    zrušenie záväznej objednavky projektu po neskorom zaslaní

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.