Zavrieť

Porady

Ako zistím kedy je človek online a kedy nie ?

Zdravím,chcel by som sa spýtať ako funguje ten systém na FB
Viete ked je niekto online a potom už nieje
napr : som doma píšem si s niekým a potom idem preč tak sa automaticky mobil odpojí od wi-fi čiže už nie som online idem trebaz do baru a tam je wi-fi a automaticky sa mi mobil pripojí vtedy mojim kamarátom na FB automaticky ukáže že som online ? teda na mobile ? či musím až zapnúť FB na svojom mobile alebo messenger aby to ukazalo ? alebo stačí proste ak len odomknem obrazovku a niečo na mobile robím nie internet ale napr pozerám fotky,hudba atd a už som online ? lebo raz sa tak stalo že som počuval hudbu doma a nebol som na fb ani nič ale kamarát mi hned napísal lebo ma uvidel na mobile ?
Je to dlhé ale dakujem za radu )
3 komentárov     zbaliť
taiko preco na tom zalezit, ci si online a ci nie si?
misoft Mať tak tvoje problémy...... riešiš prkotiny.....
Gizza ale to nejde o mňa ide o niekoho iného a chcem zistiť či sa mi vyhýba alebo nie preto sa pýtam
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    fúha...čo tak trošku žiť...v reále mimo virtuálu.....
    .....mať tak tvoje starosti......musí ti byť hej......ked len takáto capina ťa trápi.....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Gizza chápem ťa len ide o kamarátku a chcem vedieť či sa mi vyhýba alebo nie
    misoft Rada: nerieš, lebo ak sa začneš do toho veľmi vŕtať - tak kamarátka zrazu kamarátka už nebude.
    lujza.j Ano vyhyba...aj moje decko to robi....lebo uz vam tak sibe,ze sa spehujete kto,kedy,kde je-nie je online a ked nie je preco...
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak sa obavas, ze budes online,aj ked nechce byt, tak sa vzdy z uctu odhlas,ked nepotrebujes a basta
    korela Ja mám aj kvôli tomuto dva telefóny, pre vždy želaný okruh ľudí, a druhý univerzálny. O.i.

    Ako zistím kedy je človek online a kedy nie ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.