Zavrieť

Porady

Program pre úpravu kvality kamery

Dobrý deň,
Chcem sa vás opýtať či by náhodou niekto nepoznal nejaký program na úpravu kvality kamery v Obchode Play ale pre Android 4.2.2 ( neviem či som mala zadávať verziu Androidu, neviem či to pomôže ). Pretože by som chcela pridávať let´s playe ale moja kvalita kamery je bohužiaľ veľmi slabá.. Tak dúfam že mi v tomto smere budete vedieť poradiť a dúfam že ste pochopili moju chaotickú otázku. Ešte by som chcela dodať že najlepšie by bolo keby bol neplatený
Dakujem
Naposledy upravil BudúcaVlogerka : 02.12.14 at 15:37 Dôvod: Zabudla som tam dodať dôležitú vetu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Napíšem ti to takto: pokiaľ tá kamera nemá potrebné kvalitné nahrávanie, žiaden program ti z toho super kvalitu neurobí. Ani z olova zlato nespravíš - takých alchymistov už bolo....
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    BudúcaVlogerka ja viem, nechcem nič extra ale predsa len aplikácia retrica mi urobila lepšiu kvalitu kamery (oveľa) akurát háčik je v tom že sa na nej dajú robiť len fotky, no ja potrebujem videá. len o čosi lepšiu kvalitu videí..
    misoft A ty to chceš robiť v Androide? ZABUDNI! To by si musela mať JÓÓ mašinku......
    BudúcaVlogerka "JOO mašinku" ?
    misoft Nadupanú, aby to zvládlo. Nejaký smartfón to zvládne, ale to bude trvať hodiny! A ešte niečo z rozlíšenia 480x320 nespravíš NIKDY HD kvalitu.
    BudúcaVlogerka hm.. len rozdiel je v tom že ja nemám smarton ale Lenovo IdeaPad ( notebook ) s operačným systémom Android
    misoft Aj tak. V tom Lenovo tá kamera tiež nie je bohvie čo. A opakujem - z nízkej kvality zdroja neurobíš ani zázrakom (programom) nejakú vyššiu výslednú kvalitu. Tá kamera tam má max. 2Mpix. - to už foťáky majú viac megapixelov....

    Alebo ti to naznačím inak: ak máš Trabanta, žiadnym vylepšením z neho neurobíš Rolls Royce - stále to bude v základe Trabant, len s čačkami.
      zbaliť

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    skús apku "Instagram" , robí aj video, či Magisto Video Editor & Maker
    Naposledy upravil viktorviktor : 03.12.14 at 14:15
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    BudúcaVlogerka Ďakujem uz som o nej počula ale nepoznám ju
    BudúcaVlogerka Lenže moje zariadenie nie je kompatibilné s touto verziou... Hm.. Ale ďakujem
    viktorviktor skús aktualizáciu, pri tabletoch Lenovo IdeaTab A8-50 s OS Android 4.2, je možný upgrade na Android 4.4 a tam oba programy idú
      zbaliť

    Program pre úpravu kvality kamery

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.