Zavrieť

Porady

MZDA

Prosim Vas velmi pekne viete mi presne vypocitat kolko mi ma vinst vyplata v cistom ked Vam dam udaje z vyplatnej pasky??? len mi musite napisat teda az mi pomozete ze ake udaje presne chcete uz mam dost odrbavania od zamestnavatela za odpoved Vam vopred Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    podľa výplatnej pásky si to vieš aj sám vypočítať - máš tam uvedenú hrubú mzdu, aj odvody do SP, ZP, aj daň .... prípadne ak máš zrážky?
    ale ak chceš skontrolovať - daj sem scan - osobné údaje vymaž - možno sa dakto na to mrkne
    ZP odvody sú 4% (za zamestnanca) resp 2 pre ŤZP
    odvody do SP kuk sem - http://www.socpoist.sk/tabulka-plate...014-kul/59197s
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jarko Sakak ide o to ze mam hrubu mzdu 391,95 ... a v cistom mi vyslo 332,12 a v tom je uz aj bonus na dieta 21,41 ...
    nemocenske 5,48€
    poistenie v nezamestnanosti 3,91
    starobne 15,67
    zdravotne 15,67
    dan 4,28
    invalidne 11,75

    ako Cistu mzdu mam na paske napisanu 356,6€ ...to by bolo aj dobre....ale VYUCTOVANIE je 332,12€ ...a tomu nechapem...to vyuctovanie je aj suma ktora mi pride na ucet
    newiem kopirovat pasku
    Katy a R no musíš to tam mať uvedené, že čo je to za zrážku ... nie náhodou stravné lístky? (alimenty?)
    zamestnávateľ by si určite nedovolil bezdôvodne ti strhnúť peniažky ..
    Jarko Sakak hm....dost lahko ze su to listky a kolko % strhava zamestnavatel s listkov??...listky mame po 3,2€ na den....
    a este jedna vec pokial robim nadcas...preco mi za kazdu hodinu da iba 0,6€ ...nemalo by to byt hodinova mzda + priplatok za nadcas??
      zbaliť

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    predpokladám, že tá tvoja páska vyzerá takto aj keď za október je to zrejme 19 dní a 1 sviatok, ale odvodovo aj podľa tvojho popisu je to tak. Ako píše Katka budeš tam mať nejakú zrážku za stravné lístky, alebo niečo také vo výške 24,48
    výpl. páska 001.jpg  

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.