Zavrieť

Porady

Otvorenie programu.

Chcel by som poprosiť o radu,alebo pomoc.Mám nainštalovaný program Nero.Doteraz bez problémov fungoval.Dnes som ho potreboval spustiť a po dvojkliku sa akoby snažil spustiť,krátko blikol na pracovnej ploche a dosť.Neotvorilo ho.V čom je problém? Vopred ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nie je náhodou "minimalizovaný"? Pozri v Správcovi úloh - ak je tam proces nero.exe - tak je spustený, ale pravdepodobne minimalizovaný. Ktorá verzia programu?
    Za ďalšie - je to full verzia? Platená? A zaplatená? Ak áno - máš len trial.
    A za posledne - NERO Burning - dosť veľký žrút pamäte. Čo takto použiť alternatívny program? Napr. Ashampoo Burning Studio - plná verzia 6 je zadarmo (uvoľnená) a z mojich skúseností - je prijateľnejšia ako NERO (Nero mi často z 10 placiek 6 urobil nepoužiteľnými pre chyby, Ashampu sa to podarilo len raz.)
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kozlíček verzia 15 a v správcovi je nero.exe
    misoft Takže platený program. Je kúpený? Ak nie - je to trial a asi preto sa len spustí proces, ale sa neotvorí. V tom prípade A) buď zaplatiť; B) nájsť KEY pre neho a kraknúť ho; C) prejsť na iný napaľovací program.
    misoft Mimo záznam : Ja som NERA zavrhol po tom, ako mi začal vo veľkom likvidovať placky - vždy pred ukončením vyhodil chybu kalibrácie napaľovania. Nepomáhala preinštalácia, nič. A bol to zaplatený program - podpora stála za ***** - prakticky len radili to, čo som predtým robil. Prešiel som na Ashampoo (registrácia na nich) - používal som obmedzenú verziu a po čase mi oni sami aktivovali produkt zaslaním klúča pri update programu a mal som zadarmo plnú verziu (a mám aj doteraz) - a už nemám ani jednu zničenú placku (pri voľnej som mal max.1 z 10-15 ks.). A napaľuje ešte rýchlejšie ako Nero....
    kozlíček mne sa páči pre spájanie videí,nemal som problém akurát teraz to spustenie
    misoft No to je akurát funkcia navyše - preto zaberá i toľko miesta v RAMke.... Ja si videá (ak potrebujem) spojím v inom programe....aj si ich v ňom zeditujem a pod. a výsledok potom..... Ale už málo čo napaľujem - mám ext. HDD.
      zbaliť

    dykeer je offline (nepripojený) dykeer

    dykeer
    Možno ho ti blokuje aj antivír. Skús dočasne vypnúť antivírus a naštartovať nera.
    misoft Trochu o tom pochybujem. Ten skôr kontroluje príchodzie súbory. Ak už nejaké sú bezo zmeny v PC, vie o nich a nekontroluje (iba na pokyn užívateľa).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.