Zavrieť

Porady

Auto v podnikaní

Dobrý deň, kam zaúčtujem nákup pneumatík a obutie podnikového auta?( V JÚ)
Ako VOZD do materiálu, alebo do ostatných výdavkov? Prosím o radu
marjankaj Majka, veď nepovedala, že je to na jednom doklade, ani od tej istej firmy. Tvoj koment je v poriadku.
Aká otázka - taká odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Samotný nákup pneu je VOZD- materiál, obutie je VOZD- nakupovanou službou.
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lotina Moc ďakujem, už som viackrát spomínal, že vaše rady sú naozaj trefné, jednoduché, pochopím to aj aj a to je už čo povedať. Ešte raz ďakujem.
    Tweety rada som pomohla
    marjankaj A ak pneumatiky kúpiš v servise aj spolu s obutím, tak je to všetko služba.
    Tweety súhlasím
    lotina ano, všetko je robené aj kupované v servise, takže dám všetko do služby?
    Tweety ak to máš na jednom doklade od servisu, tak áno, je to služba.. Ak by si zvlášť niekde kúpil pneu a potom ich dal prezuť inam, potom by si to účtoval ako spotrebu materiálu a služby.
    lotina Je to všetko z jedného miesta, ale to je predajňa spojená so servisom, čiže tam som kúpil pneumatiky a aj dal obuť auto.Ďakujem
    veronikasad Máš to na jednom doklade, alebo samostatne pneumatiky a samostatne prezutie ?
    marjankaj Veronika, presne toto je ten rozdiel.
    lotina Mám to všetko na jednej faktúre, kde je vyčíslené pneumatiky, prezutie, vyváženie atď...Ale všetko na jednom doklade. Ďakujem
    marjankaj Dobré ráno stará mámo. Toto malo byť uvedené v zadaní.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.