Zavrieť

Porady

Môžem vystaviť zákazníkovi z Holandska dobropis na poškodený tovar ktorý bol vyvezený a vyfakturovaný v 10/2014?

Zákazníkovi sme vyviezli tovar v 10/2014 , a samozrejme nie so všetkým je spokojný...teraz sme sa dohodli, že nemusí zaplatiť teda z celej FA nejakých 400 EUR. Môžem mu na týchto 400 EUR vystaviť dobropis v 12/2014 s textom "reklamácia poškodeného tovaru, alebo zľava z poškodeného tovaru" ? S tym, že ja si potom urobím interne zápočet aby mi to sadlo v účtovníctve?


Alebo zákazník by mal nám vystaviť FA s tým, že nám fakturuje opravu poškodeného tovaru?
Naposledy upravil kuravesele : 10.12.14 at 05:03
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ariadna22 je offline (nepripojený) ariadna22

    ariadna22
    dobropis do 10/2014
    alebo sa dohodnite a dajte si niečo nafakturovať v tomto období a nemusíš podávať dodatočné

    zlatica76 je offline (nepripojený) zlatica76

    zlatica76
    Podľa mňa môžeš kľudne vystaviť dobropis do decembra. Nemusíš podávať dodatočné, ani sa naťahovať s nejakými (možno) fiktívnymi faktúrami. Určite nevystavuje faktúru zákazník.

    Interne si potom urobíš zápočet.

    Môžem vystaviť zákazníkovi z Holandska dobropis na poškodený tovar ktorý bol vyvezený a vyfakturovaný v 10/2014?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.