Zavrieť

Porady

GIMP

Dobry vecer. Potrebujem poradit ako stiahnut appku GIMP. samozrejme som hladala vsade mozne aj som stahovala lenze po stiahnuti dam finish a nic..absolutne nic sa mi nezobrazi..pozerala som aj video kde je to dopodrobna vysvetlene postupovala som presne no mne sa to neotvorilo..len to zmizne a hotovo..hladam v pc vsade a nic..v prevzatych v kazdom priecinku...najdem len ikonky gimp a ked na ne kliknem odznovu sa to len stahuje a zase nic..uz som zufala..po stiahnuti sa ma automaticky otvorit ten program. tak ma zaujima kde je chyba..chyba mi snad nieco v pc? nejaky program ktory musim mat aby sa to stiahlo? dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Miroslav je offline (nepripojený) Miroslav

    Miroslav
    Otváraš asi torrent, ktorý len aktivuje sťahovanie. Postup: Stiahneš a uložíš si na PC niekde inštalačný súbor. Sťahovať môžeš napr. tu http://download.gimp.org/pub/gimp/v2...14-setup-1.exe. Po úplnom stiahnutí tento inštalačný súbor otvoríš a nainštaluješ program. A až potom sa ti urobí ikonka z ktorej program spustíš.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    hladam v pc vsade a nic..v prevzatych v kazdom priecinku...najdem len ikonky gimp a ked na ne kliknem odznovu sa to len stahuje a zase nic..
    .... toto naznačuje stiahnutie tzv. torrentu - odkazu pre sťahovanie od iných. Na otvorenie torrentu a stiahnutie kompletného programu (resp. inštalačného súboru) potrebuješ ešte program, ktorý na základe stiahnutého torrent súboru začne vyhľadávať časti programu a ukladať u teba.
    http://t.7x.cz/rubriky/homepage/co-je-to-torrent
    Až sa poskladajú všetky tie malé časti, potom môžeš inštalovať.
    kagi dakujem uz mam stiahnute. stahovala som zo zlej stranky kde bolo treba este dostahovat kniznicu..neskor som nasla original stranku a uz to ide :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.