Zavrieť

Porady

Autom do Francúzska

Ahojte,
toto leto sme sa rozhodli ist na otukanu dovolenku na francuzsku rivieru, ale uz nie vlakom, ale autom.. na nete som hladala nejaku fajn automapu, ale nic som tam nevidela.. neviete poradit aka trasa je najlepsia z bratislavy? dakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    1234 je offline (nepripojený) 1234

    1234
    Ahoj,
    celkom ti tú dovolenku závidím, my máme fr.riviéru schodenú poriadne, posledných 10 rokov sme tam boli vždy v lete. Trasu máme overenú: Graz-Klagenfurt-Venezia-Milano-Janov /obísť, nie ísť priamo do mesta/-Ventimiglia-Monako-Nice... Inak osvedčený plánovač ciet je Via Michelin.
    Kam konkrétne idete?

    Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

    Miriam.x
    skús sa pozrieť sem:
    http://portale.web.de/Auto/Routenpla...KCuh-00&meta=1
    Cestovať autom na "vlastnú päsť" je sen môjho muža. Dúfam, že dáš vedieť ako to dopadlo , možno budeme mať aspoň inšpiráciu na budúce leto.

    cubatour je offline (nepripojený) cubatour

    cubatour
    Ahojte, dakujem za rady.. ideme do Mentonu, kemp blizko Monte Carla.. su tam fajn ceny, tak sa tesime.. jasne, dam vediet, ako to dopadlo

    cubatour je offline (nepripojený) cubatour

    cubatour
    A este som sa chcela opytat.. mate niekto najnovsie skusenosti s cestovanim autom cez taliansko, rakusko? Hlavne dialnice.. my sme este autom nesli, preto zistujem vsetky infosky, ktore sa len daju zohnat.. a kazda rada je dobra .. ako je to s poplatkami na dialniciach? kedy sa platia? az potom nevzniknu nejake zbytocne problemy a pokuty.. dakujem .

    GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

    GabiZ
    cubatour
    Ahojte, dakujem za rady.. ideme do Mentonu, kemp blizko Monte Carla.. su tam fajn ceny, tak sa tesime.. jasne, dam vediet, ako to dopadlo

    My sme minulý rok išli autom až do Španielska a išli sme tou trasou, ako opisuje 1234. Je to nádherný zážitok. A ak budete blízko Monte Carla, určite sa tam choďte pozrieť, neuveriteľná krása. Šťastnú cestu!!!!!

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    čo sa týka cestovania - hlavne na tekéto dlhšie trasy - treba si dopriať radšej častejšie prestávky - neviem či idete dospelí či aj deti - ale podľa štreky čo Vás čaká - isto aj v noci pôjdete. ja ak chodím na dlhšie trasy - odpočívam len na väčších odpočívadlách a dobre osvetlených. v Rakúsku sa Ti oplatí kúpiť asi 1-2 desať dňové (7,60 EUR/kus)diaľničné nálepky (neviem na ako dlho idete) - isto je to výhodnejšie ako dvojmesačnú (21,8/kus) - teda ak necestuješ častejšie do Austrie.
    čo sa Talianska týka - je to na http://www.stellaservis.sk/dialnica_free.htm

    išiel by som aj ja ihneď...ale ako sa rozbehli nízkonákladové lety...som spohodlnel.

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    http://www.skrz.sk/lokality.php?kraj...7CFranc%FAzsko

    GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

    GabiZ
    cubatour
    Ahojte, dakujem za rady.. ideme do Mentonu, kemp blizko Monte Carla.. su tam fajn ceny, tak sa tesime.. jasne, dam vediet, ako to dopadlo
    Ahoj, s odstupom času (myslím, že si už po dovolenke), by som sa rada spýtala, ako dopadla tá cesta? Myslím, že sme to podrobne prebrali a zaujímalo by ma, ako ste pochodili, či ste boli spokojní, ako my minulý rok?
    GabiZ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.