Zavrieť

Porady

nesulad vypovede zo zamestnania a odhlasením zo socialnej poistovne

mám nesulad s datumom na výpovedi s dátumom odhlasenia od zamestnavatela na socialnej poistovni ked zamestnavatel nekomunikuje
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    radomir1
    mám nesulad s datumom na výpovedi s dátumom odhlasenia od zamestnavatela na socialnej poistovni ked zamestnavatel nekomunikuje
    Nechceš upresniť?

    radomir1 je offline (nepripojený) radomir1

    radomir1
    ano vypoved dátum 30.11.2014 odhlasenie zamestnavatelom zo socialnej poistovne 1.12.2014 zmestnavatel zmeneny na schrankovu firmu kde je evidovanych vyse 20 firiem a nekomunikuje ziadost o poslanie zapoctoveho listu sa vratila speť

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    radomir1
    ano vypoved dátum 30.11.2014 odhlasenie zamestnavatelom zo socialnej poistovne 1.12.2014 zmestnavatel zmeneny na schrankovu firmu kde je evidovanych vyse 20 firiem a nekomunikuje ziadost o poslanie zapoctoveho listu sa vratila speť
    Zamestnávateľ ukončil PP k 30.11.2014 ? Odhlásil Ťa zo SP k 1.12.2014, alebo až 1.12. s tým, že PP Ti skončil 30.11.2014 ??

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    radomir1
    ano vypoved dátum 30.11.2014 odhlasenie zamestnavatelom zo socialnej poistovne 1.12.2014 zmestnavatel zmeneny na schrankovu firmu kde je evidovanych vyse 20 firiem a nekomunikuje ziadost o poslanie zapoctoveho listu sa vratila speť
    ZL si mal dostať pri ukončení PP, aj všetky potrebné potvrdenia , napr. o príjme zo ZČ... Ak ťa odhlásil toho 1.12, máš jeden deň poistenia navyše, ale zamestnáv. ťa mal odhlásiť toho 30.11.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    radomir1 Ano ja viem ale neurobil tak ani tak neurobí preto chcem vedieť ako mam postupovať
    evuš Spýtaj sa priamo na SP...ak máš doklad o rozviazaní PP k 30.11.2014, za odhlásenie je zodpovedný zamestnávateľ...
    radomir1 Tam si ma stale už 2 týždne len prehadujú a stale nič
    evuš ..tak počkaj...SP nech si to vybaví so "zamestnávateľom"
    radomir1 Ja viem lenže SP ma čas a ja na to doplácam a nie"zamestnavatel"
    radomir1 SP neviem čo vybavi lebo zamestnavatel nekomunikuje ani so mnou ani s uradom prace lebo s toho vznikla schrankova firma preto chcem vediet na koho alebo co sa obratit
    veronikasad Daj písomný podnet na príslušný Inšpektorát práce.
      zbaliť

    nesulad vypovede zo zamestnania a odhlasením zo socialnej poistovne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.