Zavrieť

Porady

Prečo sa mi nedá cez notebooku pripojiť k wifi, ktorá predtým išla bez problémov?

Ahoj, cez notebook značky asus pro5dij s OS widnows 7, 32-bit sa mi nedá pripojiť na wifi sieť, ktorá predtým išla bez problémov. Na iných notebookoch to ide... manuálne wifi zapnutú mám, ovládače by mali byť dobré, cez kábel sa mi pripojiť dá, len tá wifi nejde, vyhľadá ju len niekedy a aj keď ju nájde, tak je pripojenie neúspešné. Kde mohol nastať problém? Prosím píšte čo najzrozumiteľnejšie, som úplný laik. Pomôže mi akákoľvek rada, ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pozrieť v routeri, ktorý kanál vysiela. Skúsiť zmeniť kanál. Skontrolovať v routeri, či nie je zapnutá len norma "g". Dať na "g/n"
    Jojo147 Už mi to ide, na druhý deň mi to proste samo od seba začalo ísť, neviem kde bola chyba, ale každopádne ďakujem

    Prečo sa mi nedá cez notebooku pripojiť k wifi, ktorá predtým išla bez problémov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.