Zavrieť

Porady

Dohodár neprišiel do práce

prosím poraďte mi , ako môžem postihovať dohodára, ak nepríde do práce?
Pracuje jedna na zmene. Zavolá hodinu pred nástupom, že je chorá.. A nestalo sa to prvý krát. Je jasné, že si vymýšľa a nechce sa jej. Najlepšie riešenie viem, že nájsť novú pracovníčku ale momentálne nestíham zaučiť. ďakujem za každú radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kama50 je offline (nepripojený) Kama50

    Kama50
    Vy chcete potrestať dohodára? To sa celkom dobre zachoval, isto lepšie ako vy k nemu, prečo mu nedáte pracovný pomer, keď ho tak potrebujete, ale radšej ho držíte na dohodu?
    kuravesele presne

    Olinqu je offline (nepripojený) Olinqu

    Olinqu
    hladaj novu pracovnu silu je vela ludi co pracovat chcu a do prace ti chodit budu, to zaucenie je lepsie riesenie ako mat dalsi usli zisk no nie

    lusinda2 je offline (nepripojený) lusinda2

    lusinda2
    dohoda o vykonaní práce, pravidelný príjem.. nie nepriniesla. Ako sa to rieši? To jej ju mám preplatiť? Spôsobila mi škodu, nemal kto ísť do práce miesto nej, muselo byť zatvorené - ušlý zisk

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    lusinda2
    dohoda o vykonaní práce, pravidelný príjem.. nie nepriniesla. Ako sa to rieši? To jej ju mám preplatiť? Spôsobila mi škodu, nemal kto ísť do práce miesto nej, muselo byť zatvorené - ušlý zisk
    Je evidovaná na UP ?
    lusinda2 áno..

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    tiež odporúčam prijať zamestnanca na trvalý pracovný pomer, zamestnanec bude mať podľa môjho názoru väčší pocit zodpovednosti, dohodár si je vedomí, že má prácu len dočasne

    Dohodár neprišiel do práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.