Zavrieť

Porady

Toner

Dobrý deň.Prosím Vás o radu ohľadne toneru.Mám doma laserovu tlačiareň Brother DCP 7055 ktorá sa poškodila prepatím. a v nej vymenený celkom nový toner na ktorom bolo vytlačených asi 50 stránok. Kúpil som takú istú a chcem sa spýtať či mi ten toner vydrží kým ho budem potrebovať do novéj(asi dva roky).
Ďakujem.
Naposledy upravil peposlowak : 25.12.14 at 08:33
ivka70 O akú tlačiareň ide? Laserovú, atramentovú?
peposlowak Prepáč už som opravil zadanie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Toner ako toner. Ak je ho dostatok a tlačiareň funguje a registruje ju - prečo nie - tlačiť by mala. Nebol poškodený cartridge, ale elektronika tlačiarne.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    peposlowak To chápem.No myslel som keď miniem toner v novej tlačiarni o nejaké dva roky či moźem potom použit ten ktorý bol založeny v starej tlaciarni.
    misoft A nebolo by logickejšie najskôr spotrebovať ten starý a potom nahodiť nový?
    peposlowak Bez irónie toto ma fakt nenapadlo. Ďakujem.A válec sa mi oplatí prehodiť či akú ma životnosť?
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.