Zavrieť

Porady

Ako preinštalujem grafický ovládač?

Odinštaloval som starý ovládač a chcel by som aktuálny, ktorý nemôžem nájsť.
Mám notebook Acer Aspire 5625G
Grafika: "ATI Mobility Radeon™ HD 5650 Up to 2687MB HyperMemory™ "
Windows 7 Home Premium 64Bit
Až by bol niekto taký šikovný a poslal mi link na ten driver alebo nejak poradil bol by som vďačný.
prob.png  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    dushandushan Prvý link.. nainštaloval som to a nič to nespravilo .. a druhý mi nefunguje. Len mi to vyhodí nejakú hlášku typu "nemôžme vás presmerovať chodte na oficiálne stránky".

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Aida by dala presnejšie údaje o GK - teraz len vieme, že je to AMD Mobility HD HD 5000 série.
    Ale môže aj tu vyhľadať:
    http://support.amd.com/en-us/download
    Stačí v okienkách vyplniť potrebné údaje (Notebook Graphics; Radeon HD Series; Mobility Radeon HD 5xxx series; operačný systém) kliknúť na SEARCH a vyhodí mu rovno ovládač na stiahnutie.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mecky ja teda vidim hore ze pise ATI Mobility Radeon™ HD 5650
    misoft Zväčši si obrázok.
    V Správa počítača je trojuholník pri AMD Mobility Radeon HD 5000 series, vlastnosti ukazujú to isté. AMD Mobility Radeonh HD 5000 series.
    Kde si prišiel pre sne na 5650 - neviem. Aida to identifikuje, ale GK karta sa vždy hlási takto (BTW: ovládač by mal byť pre 5000 series rovnaký pre všetky poddruhy)
    dushandushan Ja som si práveže toto nainštaloval, to čo vidíte aj na screene. A to mi nefunguje.
    misoft Aha, tak tu je pes zakopaný! Je to ovládač, ktorý na túto kartu nie je určený.
    Ak stiahneš toto http://www.aida64.com/downloads - zistí ti, akú máš v skutočnosti kartu. A tiež Aida dáva odkazy na linky k zdrojom.
      zbaliť

    Ako preinštalujem grafický ovládač?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.