Zavrieť

Porady

Sluzba tcom nefunguje - mam prelomeny kabel?

Zdravim. Fal som pauzu na archive tcom, vratil som sa z kuchyne a sluzba vypisuje problem. Spravilo mi to aj doobedu. Na rozvadzaci blika cervena LOS. Technici na to maju 3 dnu a mna asi dovtedy doma urve. Mam obavu ze som prelomil kabel kyory vedie popod orechodovu listu v obyvacje. Da sa to nejako zistit? Presvecovacie pero nemam tak nejaku lajcku verziu by som bral :-) vdaka
7 komentárov     zbaliť
misoft Ako sa mohol zlomiť kábel, ktorý je pod lištou? Pokiaľ si s káblom nič nerobil - tak to nim nebude, ale bude to chyba v T-come a jeho archíve resp. službách.
Jozef H. kabel sa sem tam spod listy vytiahol a ak by si stupil na listu tak sa pod nim zlomit mohol. Nejde mi ani tv, ani net.
misoft Tak skús iný sieťový kábel. Zmeraj si, v obchode si zomer na metre, zaskriprujú ti to a vyskúšaj.
Jozef H. Ide o optický kábel. Preto píšem že nemam pero na presvietenie
marjankaj Možno nie je zlomený, možno si na ňom iba sedí. Odtiaľto to veľmi nerozoznať
misoft Takže ty máš FTTH
Jozef H. problem je vyrieseny. Povolil im spoj v rozvadzaci na chodbe. Mali to zle zapojene. Bol som pri tom pre istotu :-D
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Sluzba tcom nefunguje - mam prelomeny kabel?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.