Zavrieť

Porady

strata hlasu

môže by niekto poradiť, čo by mi pomohlo pri strate hlasu? nespievala som, ani som nepila studené, ale ma bolí i hlava a celé telo....poradí niekto?
4 komentárov     zbaliť
marjankaj A čo si ešte okrem toho pamätáš?
lujza.j
avalik Jankooooo
marjankaj No vlastná skúsenosť. Ale ja som si niečo aj pamätal, aj keď nejaké medzery boli.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    možno je to chrípka, zajtra návšteva lekára - google ti vyhodí aj babské recepty

    a aj tu http://www.porada.sk/t37665-strata-hlasu.html

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    určite navštíviť lekára, strata hlasu za zvykne opakovať, do vtedy čím menej rozprávať, šetriť hlasivky, piť len vlažné tekutiny, ale hlavne šetriť hlasivky, nenamáhať ich, pantenol je výborný pri týchto problémoch, mám ho vždy doma
    MaFa díky všetkým za pomoc....lekára som navštívila...dostala som antibiotiká, lebo i hrdlo je zapálené a kázala mi calciový sirup piť...ale zatiaľ som mĺkva rybka))

    g.mirka je offline (nepripojený) g.mirka

    g.mirka
    Odporucam zohriat slahackovu smotanu s medom, pit 2x denne teple. A mne sa osvedcil homeovox. A uplny hlasovy klud, sepkanie namaha hlasivky este viac ako rozpravanie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.