Zavrieť

Porady

Vrátenie softwaru

Dobrý deň, stretli ste sa s tým, že by niekto vrátil software? Nakoľko nefunguje ako má, oproti DEMO verzii boli urobené značné zmeny upgradom, ktoré úplne vylučujú základnú funkciu. A nie je ani náznak toho kedy by to mohlo byť funkčné. O tom, že v realite s riadnym počtom dát to vôbec nefunguje rýchlo ako je to prezentované...
Sú tam licenčné podmienky, preto mám obavy, že to boli len nemalé peniaze vyhodené von oknom...
Usporiadat
sosak sosak

sosak je offline (nepripojený) sosak

Myslím, že programy nemožno vrátiť.
1 1
fortunka fortunka

fortunka je offline (nepripojený) fortunka

sosak
Myslím, že programy nemožno vrátiť.
no presne toho sa obavam, ale ani ked nefunguju? Fakt clovek otestuje DEMO, kupi si program... o dva tyzdne sa to ma spustit, oni nahodia upgrade a zablokuju funkcie, ktore v najblizsej dobe ani nepojdu. O aktualnosti udajov v navodoch a online tiez pochybujem, su z roku 2007, v češtine a absolutne neaktuálne.
Fakt je to zlodejstvo prvo triedne... :/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

fortunka
sosak
Myslím, že programy nemožno vrátiť.
no presne toho sa obavam, ale ani ked nefunguju? Fakt clovek otestuje DEMO, kupi si program... o dva tyzdne sa to ma spustit, oni nahodia upgrade a zablokuju funkcie, ktore v najblizsej dobe ani nepojdu. O aktualnosti udajov v navodoch a online tiez pochybujem, su z roku 2007, v češtine a absolutne neaktuálne.
Fakt je to zlodejstvo prvo triedne... :/
Kua - a to kupuješ predpotopný program?

Demo verzie sú totiž ušetrené od niektorých funkcií a preto často sú "svižné", no ak sa stane full programom - ajajaj - odrazu je to ako slimák.

A ak je to z roku 2007 - tak s pánom bohom.... veď to už nepodporujú nové verzie OS.
1 0
fortunka fortunka

fortunka je offline (nepripojený) fortunka

Kua - a to kupuješ predpotopný program?

Demo verzie sú totiž ušetrené od niektorých funkcií a preto často sú "svižné", no ak sa stane full programom - ajajaj - odrazu je to ako slimák.

A ak je to z roku 2007 - tak s pánom bohom.... veď to už nepodporujú nové verzie OS.[/QUOTE]

Nekupujem predpotopny program, prave je to jeden z najnovsich (je aj updatovany pravidelne... le viditelne nie vzdy na 100%, kedze teraz proste vypnu nieco len tak.. a rocne prevody si ludia robte ako len chcete), myslela som to tak, ze manual k tomu prisiel z roku 2007, cize vobec ani nezodpovedal realite a ani online nic nove nie je, cize pri nastavovani som sa musela riadit akurat tak intuiciou :P Samozrejme navod je na nic... jednak kvoli funkciam a druha vec, kvoli SW.... ROzhodovala som sa rok, otravovala som v kuse s nicim ich poradenstvo... a sup, kupime, nainstalujeme a nejde... pritom DEMO maju vo full verzii, iba na skusobnu dobu. Keby som to nevyskusala a nerozmyslela, tak by som sa nestazovala... ale ja teraz neviem ani z ich starsieho software presypat data.. lebo to zablokovali.. ciez v podstate od 1.1. neviem uctovat nic.. s tym ze nam tam nepojde maloobchod, lebo vela skladovch kariet mame a kym sa to nacita, tak aj kavu stihneme vypit som sa zmierila ale toto... si pripadam ako v roku 5. CIze chcela som si zjednodusit pracu a.. sup z blata do kaluze...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

fortunka
Dobrý deň, stretli ste sa s tým, že by niekto vrátil software? Nakoľko nefunguje ako má, oproti DEMO verzii boli urobené značné zmeny upgradom, ktoré úplne vylučujú základnú funkciu. A nie je ani náznak toho kedy by to mohlo byť funkčné. O tom, že v realite s riadnym počtom dát to vôbec nefunguje rýchlo ako je to prezentované...
Sú tam licenčné podmienky, preto mám obavy, že to boli len nemalé peniaze vyhodené von oknom...
o aký program sa jedná? aspoň oblasť
0 0
fortunka fortunka

fortunka je offline (nepripojený) fortunka

Mila123
fortunka
Dobrý deň, stretli ste sa s tým, že by niekto vrátil software? Nakoľko nefunguje ako má, oproti DEMO verzii boli urobené značné zmeny upgradom, ktoré úplne vylučujú základnú funkciu. A nie je ani náznak toho kedy by to mohlo byť funkčné. O tom, že v realite s riadnym počtom dát to vôbec nefunguje rýchlo ako je to prezentované...
Sú tam licenčné podmienky, preto mám obavy, že to boli len nemalé peniaze vyhodené von oknom...
o aký program sa jedná? aspoň oblasť
no nechcela by som konktrene firmu menovat, ale je to kompletny uctovny program, ktory by mal fungovat v pohode v sieti alebo aj cez internet.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

fortunka
Mila123
fortunka
Dobrý deň, stretli ste sa s tým, že by niekto vrátil software? Nakoľko nefunguje ako má, oproti DEMO verzii boli urobené značné zmeny upgradom, ktoré úplne vylučujú základnú funkciu. A nie je ani náznak toho kedy by to mohlo byť funkčné. O tom, že v realite s riadnym počtom dát to vôbec nefunguje rýchlo ako je to prezentované...
Sú tam licenčné podmienky, preto mám obavy, že to boli len nemalé peniaze vyhodené von oknom...
o aký program sa jedná? aspoň oblasť
no nechcela by som konktrene firmu menovat, ale je to kompletny uctovny program, ktory by mal fungovat v pohode v sieti alebo aj cez internet.
ako myslíš........
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať