Zavrieť

Porady

Záchod po spláchnutí vcucne takmer všetku vodu z misy

Zdravím,potreboval by som poradiť,bývam v dome a prednedávnom začal tento problém,že ak spláchnem na prízemí záchod-dokonca i pri malej potrebe,vcucne skoro všetkú vodu z misy,dokonca niekedy zároveň aj na poschodí zo záchoda. Kde je problém? Je upchatý odtok??? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Je to pravdepodobne spôsobené podtlakom v odpadovom potrubí, pri veľkom vetre cez odvetrávanie na streche domu.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    poodleman Lenže predtým tento problém nebol,všetko bolo ok a zrazu to začalo z ničoho nič.
    sosak Nerobia niečo s kanalizáciou na ktorú si napojený v tvojej blízkosti? Niekde dobre prefukuje... Alebo chýba kanalizačný poklop. Susedia nemajú takýto problém?
    poodleman Minule som zazrel,že niečo robia tu na blízku,ale tak večne to hádam nerobia :-D a problém pretrváva...a dneska to už bolo moc,ráno som šiel do záchodu a voda takmer nič v mise a smrad neskutočný jak v kanáli...môže to byť spôsobené aj tým,že blbo tesní vývod WC ku novodurovej rúre a preto vcucne?
    sosak Skôr by som sa priklonil k možnému zníženiu prierezu odpadovej rúry čiastočným zanesením. Pozri si na streche, či nemáš odvetrávanie zaviate snehom, alebo ľadom.
    http://www.krtkovaniegavlik.sk/zapach.html
      zbaliť

    Záchod po spláchnutí vcucne takmer všetku vodu z misy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.