Zavrieť

Porady

vypina sa monitor no pc stale ide ://

dobry den chcel by som sa spytat mam taky problem teraz som kupil novy pc uz ho mam nejake 3 mesiace a robi mi taku vec .
z nicoho nic sa vipne monitor ale pocitac stale ide ale dosiel som ako nato musim zo zadu vipnut pocitac odtocit kabbel a zvova zatocit a hned to ide nevedeli by ste mi poradit niako ?? :// aby som nemusel vipinat pocitac na tvrdo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Aké sú teploty GK? Je možné, že GK sa deaktivuje - vypne, nedáva signál.
    Ale v tvojom prípade: nový PC = reklamácia! Tam nie je čo rozmýšľať. Nech si stým lámu hlavu iní, ty máš nárok na to, aby to do poriadku dali.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lukas38 hej hej asi to tak aj spravim a GK nemoze byt prehriata lebo je tam vodne chladenie a to pochybujem ze by sa prehrievala
    Ale dakujem za radu
    misoft V každom prípade - reklamácia. Ale výpadky zobrazovania (náhle) - známka chyby GK.
    Lukas38 nemohol by byt v tom problem ze som to mal pichnute v DVI-I a ja mam DVI-D kabel teraz som sa nato blizsie pozeral a pohoda asi to je ten problem ? lebo DVI-D kabel pasuje do DVI-I ale su tam niake 4 dierky na vyse
    misoft No to žiada upresniť. Ak ti vypadne obraz, ktorý predtým bol - tak to káblom nebude. Ale ak nemáš zobrazovanie hneď od začiatku - teda po spustení PC - tak použiť ten správny kábel.
    DVI-D je len pri digitálny signál a DVD-I je predigitál aj analóg signál. T.z. že z DVI-I konektora vychádza digitály aj analógový signál. Preto do neho je možné zapojiť káble DVI-I, DVI-D aj DVI-A.
      zbaliť

    vypina sa monitor no pc stale ide ://

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.