Zavrieť

Porady

Čím vyznačiť kurt na bedminton na parketách?

Rád by som v telocvični urobil kurt na bedminton len neviem čím vyznačiť kurt. Premýšľal som nad nejakom odolnou samolepiacou páskou, lebo nastriekať farbou čiary mi prevádzkovateľ nepovolí...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vlasta123 je offline (nepripojený) vlasta123

    vlasta123
    Táto je určite odolná,:http://www.shop-net.sk/1128-1128-lar...48-mm-1-ks.jpg
    je v roznych šírkach a aj farebných prevedeniach
    ale samozrejme má jeden háčik,pri jej odliepaní z napastovaných parkiet je poznať kde bola nalepená,v prípade lakovaných parkiet sa môže stať že pôjde dolu spoločne s lakom,takže vyskúšať a samozrejme riešiť to spoločne s prevádzkovateľom
    Vlasta
    Chobot No hen tá je fakt odolná. Nedávno som maľoval izbu a oblepil som rámy okien tou páskou. No po maľovke nešla dole. Lepidlo zostávalo na okne, musel som ho prácne umývať benzínom.
    vlasta123 to je ten lepší prípad že lepidlo ostalo na okne,ale dokazuje to že okná boli prvotriednej kvality a boli plastové a farba okna odpovedala farbe plastu z ktorého boli vyrobené,

    Čím vyznačiť kurt na bedminton na parketách?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.