Zavrieť

Porady

ake obdobie dozadu moze kontrolovat inspektorat prace

Za ake obdobie spatne moze IP kontrolovat? konkretne po mojom navrate z PN som prihlasila novych brigadnikov do soc poi so spatnym datumom. teraz som sa dozvedela, ze to moze byt obrovsky problem, ze sa to po novom povazuje za nelegalnu pracu. Za ake obdobie spatne zvykne vykonavat IP kontrolu?Naozaj kontroluju datumy zaslania prihlasky do SP? Kontroluju len vybranych zamcov alebo vsetkych(mame ich 200). prosim o odpoved, kto ma s IP skusenost.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Papierniková je offline (nepripojený) Papierniková

    Papierniková
    Predčasom sme mali kontrolu zo SP a kontrolórka nám poradila, že ak sa nám stane, že nahlasujeme po termíne, aby sme zavolali na pobočku SP, ktorá nám za neskoré prihlásenie vyrubí pokutu pár eur , následne kontrola z IP už nemôže vyrubovať pokutu za to, čo sme už raz zaplatili

    vlasta123 je offline (nepripojený) vlasta123

    vlasta123
    Ak dala podnet na Inšektorát práce Sociálna poisťovňa,tak sa budú ,,hrabať,, vo všetkom,ak by v prípade kontroly zistili len tento nedostatok,myslím že by sa to mohlo vyriešiť k obojstrannej spokojnosti .

    ake obdobie dozadu moze kontrolovat inspektorat prace

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.