Zavrieť

Porady

Je mzdárka s AJ alebo s NJ len mýtom?

Ahojte,

potýkame sa vo firme s problémom.
Márne sa snažíme už pár mesiacov nájsť mzdovú účtovníčku s angličtinou a so SAPom. Pôvodne sme chceli s človeka s nemčinou, ale veľmi rýchlo sme pochopili, že to nepôjde.
Tak sme si povedali, že s angličtinou... o SAPe už len snívame ...

Nehovorím o BA, ale o východe.
čo robiť?
veronikasad hľadáte mzdárku so znalosťou angličtiny, alebo anglických mzdových zákonov ?
Taynee V prvom kroku hovoriacu anglicky. Nie so znalostou UK zákonníka prace a mzdových zalezitosti.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vanessa2 je offline (nepripojený) vanessa2

    vanessa2
    ja mám štátnice z nemčiny 10 rokov som pracovala v Krose,3 roky v Money a teraz som rok čo pracujem v SAPE, musím povedať,že práve ja mám skúsenosti,že i keď máte prax,je problém zohnať prácu aspoň u nás v regióne,aj keď mám 13 ročnú prax a čo som si minulý rok zháňala , na druhej strane mladí po škole určite potrebujú aspoň 2 roky ,kým sa zabehnú,

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    prijať nejakú schopnú babu, ktorá je ochotná sa učiť a zaplatiť je lekcie SAPu. Je divné, že ani s angličtinou neviete nájsť.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Taynee Zial, nevieme najst vhodného cloveka, žiadne relevantne reakcie.
    Mam mzdarku bez jazyka, bez SAPu, alebo cloveka po skole anglicky hovoriaceho, ale treba ho naucit uplne vsetko... a to zase nie je cesta.
    taiko ja by som vzal cloveka s anglictinou po skole a dal mu trainingy. Nebude si pytat taky velky plat ako odbornik a trainingy budu pre neho benefitom. (samozrejem mu dam nejaky papier podpisat, aby mi po trainingoch neusiel ).
    fortunka No zo starsej generacie si dovolim tvrdit malokto splni jazykovu podmienku, a co sa tyka mladsich, tak mzdy nie su prave vysnivana pozicia, zo skol taky urcite nevychadzaju,ale zase vobec to nie je tazke na naucenie sa, chce to len trochu snahu a program urobi vacsinu veci uplne sam, treba na to len trochu prax.
    Mali sme problem najst s tymito podmienkami obycajnych uctovnikov Nenasli sme. Museli sme improvizovat :P
    Taynee Plne s tym suhlasim, zo skol tito ludia nevyjdu, mzdarcina dnes nie je medzi top pozíciami, dnesni mladi toto nechcu robit dokonca. Cize len najst sikovnu mladu babu, s jazykom a presvedcit ju, aby to isla robit
      zbaliť

    Je mzdárka s AJ alebo s NJ len mýtom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.