Zavrieť

Porady

Ako odinštalovať skúšobnú verziu Omegy?

Dobrý večer, prosím neviem ako by som mala korektne odinštalovať skúšobnú verziu Omegy. Ide o to, že som si stiahla iba tú skúšobnú verziu z netu, že sa v nej budem troška "rypkať" - prezerala som si skúšobnú verziu Omega, ten skúšobný príklad myslím. Chcela som vidieť, ktoré parametre napr pri zakladaní firmy ako fungujú, ktoré kolonky netreba vyplňať a podobne. Dostala som sa v návodoch k tomu, ako si založiť okrem tejto skúšobnej firmy nejakú vlastnú. Tak som išla podľa toho, že tam budem v rámci skúšania mať dve - jednu od Krosu a jednu akože svoju skúšobnú. A keď som ju vytvorila, tak pýtalo odo mna užívateľské meno. Tak som zadala. Heslo vraj podľa návodov nie je potrebné, tak som to iba odklikla a otvorilo mi mnou vytvorenú firmu ABC. A keď som sa chcela vrátiť do tej skúšobnej od Krosu, tak začalo odo mna pýtať užívateľské meno a heslo. Naraz sa do tej od Krosu neviem vôbec dostať. Tak uvažujem, že to celé zruším a ešte raz stiahnem. Ale nechcem to spraviť iba tak nejak nekorektne, že to proste z plochy deletnem :-) na ploche mám odkaz Omega a teda ho mám na disku C. Ked otvorím folder Omega tak je tam hafo súborov rôzne zálohy a všeličo možné...tak ako ho dať definitívne preč a znova stiahnuť?

Dakujem moc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana1303 je offline (nepripojený) Jana1303

    Jana1303
    ja by som to neodinštalovala....
    zavolaj do Krosu alebo tam pošli e-mail a oni Ti späť zavolajú a pomôžu problém odstrániť....

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ... klik na Štart, otvoriť Ovládací panel, vybrať Programy a súčasti, klik na Omega a klik na Odinštalovať.

    agregova je offline (nepripojený) agregova

    agregova
    Keď pojdeš do skúšobnej verzie od Krosu tak zadaj uživateľské meno :Správca /tak by to mal mať Kros nadstavené/ odpíš či to funguje

    Ako odinštalovať skúšobnú verziu Omegy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.