Zavrieť

Porady

Saldokonto v omege ?

Dobrý sen som študent OA a chcem sa spytat ci po 1, mam vsade zaskrtavat doklad nezahrnut do saldokonta ? Po 2, ako zaevidovať FA z minuleho roka ? Po 3. Ako vytlačiť Saldokonto sumarne ? dik za skoru odpoveď
Naposledy upravil Frank2805 : 28.01.15 at 17:32
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jane26 je offline (nepripojený) jane26

    jane26
    ahoj,
    1. ak uctujes nieco co chces aby bolo v saldokonte (napr. dosla fa, vystavena fa a pod.) tak nezaskrtavat, lebo to nebude ukazovat v salde
    2. mohlo by to ist, ked dole zaskrtnes "neuctovat", ale nie som si tym ista, ci fa z minuleho roka sa tam vobec da zauctovat
    3. hore das prehlady/saldokonto sumarne, vyfiltrujes ak je treba, vlavo je "vyrovnane, nevyrovnane,vsetky", predpokladam, ze chces vidiet len nevyrovnane, tak zaskrtnes to, das vpravo obnov, potom vlavo dole tlac.
    Frank2805 Ok dakujem a kebyze napr. Zabudnem označiť "nezahrnut do saldokonta" pri vkladani zz je to nejaká velka chyba ? Po 2, tie fa ma velmi azujimaju pretože na súťaži mam 2 fa z minuleho roku mam ich zaevidovať a nvm ani ci dph a potom by sa mi mali objaviť v salddokonte sumarne
    Žabinka 28.01.15 17:02 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.