Zavrieť

Porady

Pokuta

Prosim Vas, aka je pokuta od danoveho uradu za nepodanie registracie danovnika na dan z motorovych vozidiel, ak povinnost vznikla 1.4.2006, dan bola zaplatena 15.4.2006, ale nebola do dnesneho dna na danovy urad zaslana ziadost o registraciu danovnika? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    patka.bn
    Prosim Vas, aka je pokuta od danoveho uradu za nepodanie registracie danovnika na dan z motorovych vozidiel, ak povinnost vznikla 1.4.2006, dan bola zaplatena 15.4.2006, ale nebola do dnesneho dna na danovy urad zaslana ziadost o registraciu danovnika? Dakujem.

    Za nepodanie DP z DzMV 2000,- Sk . Neskoré zaplatenie ...tu sa počíta sankčný úrok .

    To sa Vám ako podarilo skôr zaplatiť , ako podať DP.

    patka.bn je offline (nepripojený) patka.bn

    patka.bn
    Stale mam problemy napisat dotaz tu na porade - danove priznanie bolo podane 15.4.2006, kedy bolo zaroven aj zaplatene, teda datum podania: 15.4.2006, datum zaplatenia: 15.4.2006 (nakolko povinnost vznikla k 1.4.2006). DANOVNIK VSAK NIE JE REGISTROVANY NA CESTNU DAN - to je moj problem. Preto by som sa chcela este raz opytat, aka je pokuta za nepodanie ziadosti o registraciu danovnika na cestnu dan? Dakujem velmi pekne.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    patka.bn
    Stale mam problemy napisat dotaz tu na porade - danove priznanie bolo podane 15.4.2006, kedy bolo zaroven aj zaplatene, teda datum podania: 15.4.2006, datum zaplatenia: 15.4.2006 (nakolko povinnost vznikla k 1.4.2006). DANOVNIK VSAK NIE JE REGISTROVANY NA CESTNU DAN - to je moj problem. Preto by som sa chcela este raz opytat, aka je pokuta za nepodanie ziadosti o registraciu danovnika na cestnu dan? Dakujem velmi pekne.
    My sa nerozumieme , cestná daň už neexistuje...teraz je aktuálna Daň z motorových vozidiel . Nerozumiem však DP je podané, zároveň zaplatené a však nie je registrovaný ...tým že podal DP sa zaregistroval na Daň z motorových vozidiel a vozidlo má prihlásené ....ak by to tak nebolo ...pokuta 2000 Sk.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Každá Tvoja otázka je v inom znení , to potom skresľuje .

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    patka.bn
    Stale mam problemy napisat dotaz tu na porade - danove priznanie bolo podane 15.4.2006, kedy bolo zaroven aj zaplatene, teda datum podania: 15.4.2006, datum zaplatenia: 15.4.2006 (nakolko povinnost vznikla k 1.4.2006). DANOVNIK VSAK NIE JE REGISTROVANY NA CESTNU DAN - to je moj problem. Preto by som sa chcela este raz opytat, aka je pokuta za nepodanie ziadosti o registraciu danovnika na cestnu dan? Dakujem velmi pekne.
    Na daň z motorových vozidiel,(po starom, cestnú daň) sa registrujeme podaním DP k tejto dani. Žiadna iná registrácia nie je potrebná. Tým, že si DP podala 15.4.2006 bola si zaregistrovaná ako daňovník dane z motorových vozidiel.

    patka.bn je offline (nepripojený) patka.bn

    patka.bn
    Dakujem, Tweety hlavne tebe, lebo to bolo presne to, co som potrebovala precitat. Viem, ze neexistuje cestna dan, viem, ze uz existuje dan z motorovych vozidiel, len som proste rychlejsie rozmyslala ako pisala. Podstata mojho problemu vsak nebola taka, ci viem spravny vyraz, ale registracia. Len neviem, preco bolo napisane, ze kazda otazka je z ineho sudka, ked tam bola len jedna otazka. Ale dakujem za pripomienky a hlavne dakujem za odpoved od Tweetyho. Pekny dnik.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.