Zavrieť

Porady

Neprehráva mi zvuk na youtube

Dobrý večer. Srdečne prosím všetkých o pomoc. Pred mesiacom som mala notebook v oprave, kvôli vírusu, no nakoniec mi museli preinštalovať celý Windows 7. Odkedy je doma, na notebooku mi nejde ani cez IE, Google Chrome a ani SRware Icon prehrávať zvuk na youtube. Cez IE mi video ide bez zvuku cca 5 sekúnd, potom mi vypíše, že nefunguje. Cez Chrome mi ho úplne super načíta, cez SRware taktiež, no ide iba obraz, zvuk nejde. Mám všetko zapnuté, Realtek, dokonca aj VCL media player mám, no jednoducho zvuk nejde. Čo sa týka hudby,čo mám stiahnutú v notebooku, tú prehrá bez problémov. Prosím Vás, pomôžte mi, som už zúfalá, neviem, či pochybili v servise alebo je problém u mňa. Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Kabaka123 tzv. driver

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Jeden dôležitý fakt v celom probléme tam vyskočil - "preinštalovali celý Windows 7" - t.z. že nebudú aktuálne ovládače, nebudú aktualizácie.
    Za tú dobu sa toho zomlelo a pokiaľ oni inštalovali pôvodnú verziu Win - NB má svoju "inštalačku" a dali ho do výrobných nastavení - tak je to možné.
    Pozrieť do Správci zariadení, či pri sa niekde neobjavil žltý trojuholník, potom cez PTM dať aktualizovať ovládače - Win 7 by ich mal nájsť i sám.
    Kabaka123 presne to som radila... správca zariadení a potom device manager žltý trojuholník (alebo otáznik) ja mám win xp, tak mám otáznik

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    tak pozri (neviem ako v notebooku no win 7) v Systéme- správca zariadení - Device manager, či Ti tam nevyskakujú žlté otázniky alebo trojuholníky
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 tak toto som si nevšimla... bolo to hodené medzi novými témami
    misoft Opäť šarapatil škriatok... niekto napísal a potom zmazal...a už je to medzi novými......
    Kabaka123 tak tak... LOCK
      zbaliť
    Kabaka123 10.06.16 05:07 priradil do Porady
    Kabaka123 10.06.16 05:07 odstránil(a) z Porady

    Neprehráva mi zvuk na youtube

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.