Zavrieť

Porady

ako najst biol.rodica ak sa nachadza mimo EU a doposial som s nim nemala ziaden kontakt?

Potrebovala by som najst bilogickeho otca, viem jeho meno, datum a miesto narodenia.Ale neviem trvaly pobyt alebo kde sa nachadza. Najvacsi problem je to, ze pochadza zo Syrie, nikdy som sa s nim osobne nestretla . Pracoval dlho rokov aj v statoch EU. Ak mam o nom vsetky oficialne udaje , resp. len meno, daum narodenia, aj mena jeho rodicov...je mozne aby som ho nasla aj ked pochadza zo Syrie? Cez ake organy by som mohla ist,alebo urady? Dakujem za odpoved.
5 komentárov     zbaliť
Mila123 koľko máš rokov?
karina24 25, je to dolezite?
willma odpoviem Ti protiotázkou - je dôležité, aby si ho našla? Lebo pátrať po chlapovi, ktorý o Teba 25 rokov nezavadil ani myšlienkou, sa mi zdá zbytočné - Syn v 17 videl svojho otca 1. krát na súde o zvýšenie výživného - ten o neho ani len pohľadom nezavadil - našťastie je chlapčisko silná povaha.
Katy a R ak ho chce nájsť - tak je to asi pre ňu dôležité (nemôžeš porovnávať, keď nepoznáme situáciu a dôvody)
Mila123 inak "otec" vôbec vedel, že sa narodíš????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Pokial ho nehladáš zo zdravotných dôvodo (kostná dreň a pod) - nerieš ...

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Skús cez FB,daj meno,vek a či ho niekto nepozná-že hľadáš...Nepíš prečo (že otec atď),možno sa ti prihlási aj on sám Svet je dnes malý...
    arizona Otec je zo Syrie,to by bola nahodicka,aby sa nasli napriek jazykovej bariere
    Peggynka Píše,že pracoval v EU,je možné,že tu ešte je alebo s ním niekto má kontakty.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    a sú aj stránky, kde hľadajú predkov, príbuzných v zhraničí - tam asi len ťažko? ... a ešte mi napadlo, že či naša Pošta pre teba nepátra aj v zahraničí ??
    Aj mňa by zaujímalo, že či by sa aj na MZ mohlo požiadať v takomto prípade o spoluprácu ?

    ako najst biol.rodica ak sa nachadza mimo EU a doposial som s nim nemala ziaden kontakt?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.