Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    kraler Dakujem za link, len by som sa ešte chcela spýtať, vediem jednoduché účtovníctvo a doteraz som prikladala tie Výkazy o Príjmoch a Výd. . atd, ako prílohy, takže za rok 2014 už tie výkazy nepriložím, ale priložím pre DU tú Závierku ako prílohu?
    veronikasad Veď sú to tie isté tlačivá len v jednom súbore

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    V Krose tlačivá sú, ale zrejme len pre platenú verziu, keď je spracovávané účtovníctvo.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    V krose už sú a boli aj minulý týždeň.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Pozerala som aj bezplatnú verziu ALFA+, tam účtovné výkazy chýbajú, resp. bude ich možné pridať, len ak sa spracuje účto. K samotnému DP typu B sa pridať nedajú - aspoň ja som to neobjavila.
    Zita5 Veronika , Ja ešte na ALFE+ neúčtujem , ja som mala výkazy aj DP v ALFE verzia 21.10 čo som stiahla.Táto verzia bola daná na korektné ukončenie roka 2014 v ALFE .
    veronikasad Súhlasím, aj v ALFe sú, len včera som pozerala na druhom PC aj bezplatnú verziu ALFA+ a tam táto možnosť bez spracovaného účta nie je. Vlani keď som prechádzala u niektorých firiem z Dataloku tak som nahadzovala k 31.12. do peňažného denníka súčtové riadky jednotlivých stlpcov a DP aj výkazy mi korektne vyplnilo. Stav k 1.1, do výkazu o majetku sa dal dohodiť.
      zbaliť

    Predkladajú sa aj za rok 2014 Výkazy o príjmoch a výdavkoch a o majetku? a kde ich nájdem, v Krose ešte nie sú?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.