Zavrieť

Porady

Aku si mam vybrat graficku kartu?

Dobry den neviem presne aku grafiku si vybrat, chcem hrat nejake menej narocne hry, ono ako hry mi idu akurat chcem lespiu grafiku
Zakladka: GYGABITE H81M-S1 (cize PCI)
Procesor: Intel Celeron nejaky deskopt 2x2.8 Ghz proste celeron dvojjadro 2-8micka
a to asi netreba ale 4 gb ram
Predom dakujem za radu, pomoc )
A utiahne mi to 250 watovy zdroj ktory tam mam? no aspon myslim ze ma len 250 watov je tam napisane ze DC OUTPUT: 250 W
PS: pohybujme sa okolo 50 eur a ta grafika steci ked bude mat 1GB diki mooc )))
Naposledy upravil Štefan Stefko Pagač : 02.02.15 at 17:20
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Opravím ťa - nie PCI, ale PCIe! Je to obrovský rozdiel!
    Vyhľadaj si na nete, kartu ktorá je PCIe a podporuje PCIe 16x.
    A k zdroju - 250W ne už na hrane - istotne nejaký noname zdroj. Ak nechceš mať neskôr problémy - zožeň si zdroj aspoň 450W (bude výkonová rezerva - nebude pracovať vo vysokom zaťažení, nebude sa prehrievať)
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Štefan Stefko Pagač http://www.alza.sk/sapphire-hd-5450-d154361.htm a fungovala by mi tato tu?
    misoft Tá by mohla ísť - je to karta nižšej triedy - pre menej náročné hry.
    http://www.videocardbenchmark.net/gp...Radeon+HD+5450
    Štefan Stefko Pagač No super, diki moc za radu
    misoft Ale zázraky od nej nečakaj!
    Štefan Stefko Pagač A potrebujem k nej nutne novy zdroj? lebo ja by som nevedel zapojit tie blbe kabliky a musel by som pocitac brat ku jednemu co mi ten komp robil. a zazraky od nej necakam neboj, je to len docasne do leta
    misoft Teoreticky - možno to ten zdroj utiahne, ale bude na doraz. A výmena zdroja?
    Otvoríš kastňu, uvoľníš starý zdroj, kábliky zatiaľ nevyťahuješ. Priložíš nová zdroj, vytiahneš káblik zo starého a zapojíš z nového - jeden po druhom. Tam sa viac-menej nedá čo po-toto - pretože tie konektory sú rovnaké a pasujú len na presné miesto.
    Výmena zdroja cca 10 minút i u teba doma.
    Štefan Stefko Pagač ale takze neni ten zdroj nutny, dobre sak ja to skusim a ked tak zdroj kupim potom... dakujem za rady
    mecky s 5450 si velmi nepomozes, ten vykon je dost podobny ako ma ta integrovana co mas teraz
      zbaliť

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    za 50 nekupis nic pouzitelne na hry, pridaj na pridaj 10€ a vyda na toto
    http://www.alza.sk/msi-n730k-1gd5lp-oc-d2145421.htm

    na inzerat sa daju kupit za 50€ aj vykonnejsie grafiky, ale k tvojmu zdroju to nedas, 250 je proste malo

    aky to je presne pc co mas?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Ako hore písal - dedukujem Intel Celeron G1830 Haswell Dual-Core 2.8GHz LGA 1150 54W Desktop Processor Intel HD Graphics, lebo jeho doska má LGA1150 päticu
    mecky Tolko si domyslim aj ja. Skor ma zaujma ci to nieje nejaka hotova zostava od Hp a pod.
    misoft Tiež možná varianta...
      zbaliť

    Aku si mam vybrat graficku kartu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.