Zavrieť

Porady

Odstránený zdieľaný dokument z PC - kde je?

Mam dosť veľký problém. Som s kolegyňou na sieti a zdieľame spoločne niektoré dokumenty. Mne sa včera stalo, že som omylom vymazala z jej PC veľmi dôležitý dokument. U mňa v koši nie je, u nej taktiež. Kde by som ho môhla nájsť?
(keď zo svojho PC vymažem - ide do koša, keď jej - stratí sa. Teraz sme to ešte skúšali)
3 komentárov     zbaliť
taiko Dolezite je, kde bol ten dokument naozaj ulozeny. Na Tvojom PC, na PC kolegyne, ci na nejakom sietovom disku?
kikimi na kolegyninom PC
taiko Len pre istotu, to ze ste ho tam zmazali, neznamena ze bol tam ulozeny. Ste si iste, ze bol tam aj fyzicky ulozeny? Ak hej, tak vid nizsie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    stiahnite si obe https://www.piriform.com/recuva a nainstalujte. Program by mal vediet zmazany subor najst a obnovit. Urobte tak cim skor, aby ste zmazany subor neprepisali na disku niecim inym. Zlozitejsie moze byt, ak ten zmazany subor bol na sietovom diksu

    toto by mohlo pomoct obnovit subor, ak bol zmazany na sietovom disku
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kikimi VĎAKA - idem hneď skúsiť
    kikimi NAŠLO - VĎAKA VEĽKA ! ! !
    taiko ta recuva Ti pomohla, ci ten manual?
      zbaliť

    Odstránený zdieľaný dokument z PC - kde je?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.