Zavrieť

Porady

mzdy - komunikácia so sociálnou poistovnou

Zdravím, mzdy mám vypočítané, ale teraz pre zmenu bojujem, ako zaslať „Mesačný výkaz poistného a príspevkov“.. dostala sa ku mně kopia nejakej kartičky socialnej poistovne s roznymi kody a vobec neviem, čo s tým..
Tuším mi k tomu ešě niečo chýba.. nejaké prihlasovacie meno a tak.. nie?
Naposledy upravil dejlik : 04.02.15 at 21:16 Dôvod: zle napísané
8 komentárov     zbaliť
veronikasad Na koho je tá "kartička" ? Ty si mzdárka zamestnávatela, alebo robíš mzdy ako živnostníčka ?
veronikasad Ano, chýba ti Protokol o prevzatí bezpečnostného predmetu, kde máš uvedené prihlasovacie meno (SSN)
dejlik "mzdárka zamestnávatela"..
veronikasad Tak si od zamestnávatela vypýtaj uvedený Protokol
dejlik vďaka.. zkusím si vypýtať.. predchozá účtovnícká spoločnosť mi nechce dať žiadne doklady, tak je to boj..
veronikasad Tak ten Protokol je zrejme na predch.účt.firmu. Treba isť osobne do SP a príp. si vybaviť nový.
dejlik skusim najskor se nejako spojiť s mzdárkou z tej účtovnickej firmy.. treba mi niečo povie..
dejlik jaj, už čítám, že to bude treba prerobiť na inú FO.. a keď neni som teraz na Slovensku? to sa naozaj musí osobne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    dejlik spravili sme si xls tabuľku, kde sme po včerajšom nočnom študiu nataihali rozne vzorce..., tak stačí zadať pár údajov.. a počíta to.. A nakonec sme rozchodili Pohodu a vypočítali to v tom.. vyšlo to všetko rovnako Išlo o par osob, všetky chodili celý mesiac do roboty, všetky klasický prac.pomer..

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Grid karta sa vybavuje na fyzickú osobu, ktorá je oprávnená elektronicky komunikovať so SP za danú firmu.
    Tu máš info ako postupovať https://esluzby.socpoist.sk/ezuf/faq.jsp

    mzdy - komunikácia so sociálnou poistovnou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.